Donice z metalu pod wymiar, czyli ogród szyty na miarę

Donice z metalu pod wymiar, czyli ogród szyty na miarę

Donice z metalu pod wymiar, czyli ogród szyty na miarę

Zmiany w trendach i modzie, pojawianie się nowych możliwości i rozwiązań – to wszystko sprawia, że również elementy aranżacji ogrodów i tarasów muszą dotrzymywać kroku tym rewolucjom. Obecnie społeczeństwo przyzwyczaiło się do pewnych standardów, otrzymujemy ofertę, z której wybieramy interesujący nas produkt, nie zawsze jednak w 100% odpowiada on naszym oczekiwaniom. Aby uniknąć ewentualnego rozczarowania, postanowiliśmy wprowadzić możliwość  zamówienia donic ogrodowych pod wymiar na specjalne zamówienie klienta.

Zaprojektuj własny ogród – donica ogrodowa według Twojego projektu

Twój dom ma być Twoim azylem, miejscem, gdzie będziesz czuł się tak dobrze, jak nigdzie indziej. Oczywiście wpływa na to atmosfera w nim panująca i ludzie w nim przebywający, ale wystrój wnętrza może spotęgować wszystkie te pozytywne doznania. Perfekcjonistom na pewno nie umknie 1 cm za długi stół czy też o ton za jasna podłoga, nie mogą sobie oni również pozwolić na za małą lub za dużą donicę na taras, która zaburzyłaby ich całą koncepcję i harmonię. Ta wykonana pod wymiar z pewnością będzie najbardziej zbliżona do ideału.

Polymaxform proponuje donice ogrodowe wykonane z metalu, a także z aluminium, które są tworzone w oparciu o zaprezentowany przez klienta projekt w postaci rysunku technicznego. Dzięki temu możliwe jest wykonanie najbardziej niestandardowych wymiarów i kształtów donic w ten sposób, aby wpisywały się w koncepcję aranżacji.

Kształty i rozmiary metalowych doniczek ozdobnych

Materiał i kolor doniczki mają duże znaczenie, można rzec, że tworzywo nawet kluczowe. Donice ogrodowe mają również swoje rozmiary. Kiedy lepszym wyborem będą te mniejsze, a kiedy warto zdecydować się na duże donice?

Wiele zależy od rośliny, jaka będzie w nich posadzona. Pamiętaj, że musi mieć ona miejsce na rozrost, inaczej zwyczajnie zacznie obumierać. Skoncentrujmy się jednak na efekcie wizualnym. Małe doniczki ozdobne to propozycja dla tarasów i balkonów o niewielkich powierzchniach, duże mogłyby całkowicie zdominować całą aranżację. Inaczej jest w przypadku większych ogrodów, gdzie wskazane są duże donice. Jeżeli chodzi o kształt to można wybierać spośród klasycznych sześcianów i prostopadłościanów, jak też nowoczesnych stożków i walców. Te ostatnie szczególnie sprawdzą się w bardzo nowoczesnych oraz stylowych aranżacjach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty donic ogrodowych tworzonych na wymiar, specjalnie pod kątem wymagań Twojego ogrodu i balkonu oraz Twoich oczekiwań.

Close Menu
×

Koszyk