MASA KWARCOWA - INNOWACYJNA TECHNOLOGIA
Nasze donice Stone są alternatywnym rozwiązaniem dla donic wykonanych z betonu. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które nie jest jeszcze szeroko rozpowszechnione na rynku. Konstrukcję donic Stone stanowią donice z włókna szklanego. Są to donice wykonane z maty szklanej i żywicy poliestrowej. Na gotowe donice z włókna szklanego ręcznie nakładana jest masa kwarcowa powstała z połączenia pyłu kwarcowego, żywicy poliestrowej oraz barwnika. Masa ta sprawia, że powierzchnia zewnętrzna donicy wyglądem przypomina powierzchnię donic wykonanych z betonu.

ZALETY DONIC STONE

Dzięki zastosowanym materiałom donice Stone są bardzo wytrzymałym produktem. Użyta do wykończenia donic masa kwarcowa po zastygnięciu sprawia, że powierzchnia donicy jest bardzo twarda i odporna na zarysowania. Donice są dostępne w trzech podstawowych kolorach – białym, szarym i antracytowym (czarnym). Dzięki temu produkty te z łatwością wpasowują się w wiele różnych rodzajów aranżacji. Kolejną zaletą donic Stone jest ich waga. Dzięki temu, że ich konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości plastiku w postaci włókna szklanego donice są bardzo lekkie. Ułatwia to ich użytkowanie zwłaszcza osobom, które lubią ciągłe zmiany w swoim otoczeniu. Podobnie jak donice z włókna szklanego donice Stone mogą zostać wykonane bez otworów odpływowych. To rozwiązanie w połączeniu z lekkością konstrukcji sprawia, że możliwe jest stworzenie ciekawej aranżacji w każdym wnętrzu. Zastosowana technologia sprawia, że dużo łatwiej jest wykonać aranżację pomieszczenia w stylu industrialnym lub naturalnym.

MASA KWARCOWA W DONICACH STONE - WŁAŚCIWOŚCI

Proponowane przez nas donice Stone wykonane są z mrozoodpornych materiałów. Są odporne także na działanie intensywnych promieni słonecznych, więc ich powierzchnia nie blaknie i nie kruszy się. Woda opadowa nie stanowi dla donicy żadnego zagrożenia, po prostu spływa po jej powierzchni. Zastosowana masa kwarcowa nie może jednak za długo być moczona. Donica nie powinna być więc ustawiona w miejscu, gdzie stale tworzą się kałuże, ani w bardzo bliskim sąsiedztwie zbiornika wodnego. Kolejną bardzo pozytywną cechą donic Stone jest to, że nawet jeśli z jakichś powodów powierzchnia zewnętrzna donicy ulegnie uszkodzeniu bardzo łatwo jest ukryć. Wystarczy użyć dobrej jakości farby elewacyjnej w odpowiednio dobranym kolorze. Jest to też przydatna informacja w przypadku, gdy użytkownika najdzie ochota na całkowitą zmianę wyglądu donicy. Można przy użyciu farby zmienić całkowicie kolor donicy, aby dopasować ją do nowej aranżacji. 

ZASTOSOWANIE
Donice Stone mogą z powodzeniem być stosowane zarówno jako donice wewnętrzne jak i zewnętrzne. Te produkty pięknie pasują do wielu stylów: industrialnego, minimalistycznego, nowoczesnego i klasycznego. Donice o sześciennych kształtach będą się pięknie prezentowały przy wejściu do domu jednorodzinnego, w sypialni albo w firmowej kuchni. Z kolei donice podłużne mogą stanowić element naturalnej ściany będącej barierą umieszczoną na krawędzi tarasu. Mogą także będą się pięknie prezentować w ogrodzie jako rozgraniczenie poszczególnych jego stref. Z kolei wysokie donice pomogą wyeksponować wejście do budynku firmy czy urzędu oraz do bardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w tych budynkach.
600 x 600 x h:600[mm] 18[kg]

Donica Stone – Anna

100,00 
Stylowa donica z włókna szklanego, pokryta masą kwarcową Anna. Tego typu doniczki na kwiaty wyróżniają się znakomitym, nowoczesnym designem.
1500 x 500 x h:500[mm] 37.5[kg]

Donica Stone – Bruno

100,00 
Donice tarasowe duże Bruno są wykonane z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą poliestrową. To idealne rozwiązanie dla każdego poszukującego nowatorskich donic.
800 x 800 x h:600[mm] 22[kg]

Donica Stone – Claudia

100,00 
Doniczki ogrodowe Claudia to nowoczesne wydanie donic z włókna szklanego. Stanowi świetny wybór dla osób szukających niecodziennych walorów wizualnych.
500 x 500 x h:500[mm] 15[kg]

Donica Stone – Cloe

100,00 
Doniczki na balkon Cloe to idealne rozwiązanie także do ogrodów i wnętrz. Donica może stanowić samodzielną ozdobę lub być częścią większej aranżacji.
700 x 700 x h:700[mm] 20[kg]

Donica Stone – Elena

100,00 
Ozdobne doniczki z włókna szklanego Elena w wykończeniu Stone są nawet kilkukrotnie lżejsze od betonowych przy jednoczesnym zachowaniu surowego, kamiennego wyglądu.
1200 x 500 x h:500[mm] 30[kg]

Donica Stone – Enzo

100,00 
Donica ogrodowa Enzo wykonana jest z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą poliestrową. Donica ogrodowa posiada otwory odpływowe.
800 x 800 x h:800[mm] 24[kg]

Donica Stone – Laura

100,00 
Donice ogrodowe Laura dzięki zastosowaniu masy kwarcowej przypominają swoim wyglądem modne obecnie donice wykonane z betonu lub kamienia. 
1000 x 500 x h:500[mm] 25[kg]

Donica Stone – Leonardo

100,00 
Donice Stone charakteryzują się lekkością i wytrzymałością. Donice do ogrodu Leonardo są dostępne w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym. 
900 x 250 x h:800[mm] 19[kg]

Donica Stone – Lorenzo

100,00 
Wysoka donica Lorenzo to idealne dopełnienie minimalistycznych, nowoczesnych aranżacji wnętrz. Przypadnie do gustu każdemu kto docenia naturalne materiały.
2000 x 500 x h:500[mm] 42[kg]

Donica Stone – Luca

100,00 
Duże donice ogrodowe Luca znajdują zastosowanie zarówno w ogrodach jak i w pomieszczeniach. Coraz większą popularnością cieszą się donice z serii Stone.
400 x 400 x h:800[mm] 16[kg]

Donica Stone – Luigi

100,00 
Donica z włókna szklanego pokrytego masą kwarcową Luigi. Ze względu na swój ponadczasowy design te donice balkonowe pasują do każdego stylu.
1000 x 300 x h:800[mm] 15[kg]

Donica Stone – Manuel

100,00 
Donica prostokątna wysoka Manuel to produkt wykonany z lekkiego i wytrzymałego włókna szklanego, ręcznie pokrytego masą kwarcową dającą efekt betonu.
1000 x 1000 x h:800[mm] 26[kg]

Donica Stone – Sara

100,00 
Doniczki duże do wnętrz i ogrodów model Sara to ozdoby stworzone z materiałów, które łączą lekkość i solidność. Donice Sara mają minimalistyczny i elegancki design.
1000 x 400 x h:400[mm] 20[kg]

Donica Stone – Stefano

0,00 
Lekkie donice ogrodowe Stefano to produkty wykonane z włókna szklanego pokrytego kwarcem i żywicą poliestrową. Łączą one lekkość z wyglądem betonu.
500 x 500 x h:500[mm] 15[kg]

Donica Stone – Urano

100,00 
Donice do salonu i zastosowań zewnętrznych Urano to produkty z kolekcji donic ozdobnych Stone, tworzonych z włókna szklanego pokrytego masą kwarcową.

Zobacz pozostałe donice STONE