Poprzedni
Następny

Zobacz pozostałe
donice

DONICA PLASTIKOWA NA TARAS I BALKON

Donica plastikowa idealnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju tarasach i balkonach. Dobrze się prezentuje zarówno na otwartej przestrzeni, jak również tej zadaszonej czy przeszklonej. Są to produkty idealne do prezentacji wszelkiego rodzaju roślin żywych oraz sztucznych. Doskonałe będą tutaj rośliny o swoistym, surowym charakterze czyli wszelkiego rodzaju trawy, rośliny posiadające grube zielone liście, tuje czy bukszpany oraz rośliny przycięte w formie kul. Niepowtarzalny klimat stworzymy prezentując w tych donicach zioła, np. lawendę czy szałwię. Wykorzystanie najwyższej jakości pigmentów podczas procesu barwienia donic powoduje, że włókno szklane nie ulega odbarwieniom pod wpływem mrozu czy promieni słonecznych. Donice te są niezwykle lekkie co sprawia, że bez najmniejszego problemu możemy przenieść donicę w inne miejsce, tworząc tym samym za każdym razem inne aranżacje. Są niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości co czyni je niezwykle funkcjonalnymi.

DONICE PLASTIKOWE W OGRODZIE
Donica plastikowa bardzo dobrze sprawdza się także w ogrodzie. Jej lekkość pozwala na szybką zmianę aranżacji. Jest to ważne zwłaszcza w trakcie przygotowywania ogrodu do sezonu wiosennego lub zimowego. Mając w ogrodzie kilka donic w różnych kolorach możemy tworzyć niesamowite kombinacje. Jeśli zdecydujemy się po jakimś czasie na zmianę aranżacji w otoczeniu wtedy wystarczy po prostu pozamieniać donice znajdujące się w poszczególnych częściach ogrodu i w kilka chwil uzyskać całkowicie inny efekt niż ten, który był do tej pory.

DONICA PLASTIKOWA z włókna szklanego do wnętrz

Donice z włókna szklanego są coraz częściej spotykane we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych. XXI wiek to era techniki, postępu i nowoczesności. Wnętrza nowocześnie urządzone charakteryzują się przestrzennością, prostotą i minimalizmem. Mają one być niezwykle stylowe, a jednocześnie w pełni funkcjonalne. Meble w takich wnętrzach mają proste i ostre krawędzie lub przybierają geometryczne kształty. Nie posiadają one żadnych zdobień, ich największy urok tkwi w prostocie formy i kształtu. Kolory dominujące na ścianach to biel i szarość. Soczyste, ostre barwy występują tu tylko w dodatkach, które mają nadać wnętrzom niespotykanego charakteru. Materiały jakie się tu stosuje to szkło, kamień oraz nowoczesne tworzywa sztuczne. Donica plastikowa świetnie się tu sprawdza jako dodatek uzupełniający aranżację. 

 

DONICE PLASTIKOWE Z WŁÓKNA SZKLANEGO PRZED BUDYNKIEM
Ze względu na swoją bogatą paletę barw można je zastosować jako uzupełnienie całości tego miejsca. Można wybrać kolory stonowane takie jak szarość, czerń czy biel lub postawić na wyrazisty akcent i zaszaleć z kolorem donicy. Może to być np. czerwień, fiolet, turkus lub jakikolwiek inny kolor, gdyż do wyboru mamy mnóstwo kolorów spośród palety RAL. Ważne jest aby donica plastikowa pasowała do całości aranżacji w tym do elewacji budynku. Ze względu na swoją niezwykłą lekkość donice te można przestawiać w dowolnym momencie w zależności od potrzeby i sytuacji. Umieszczając donice bezpośrednio przed budynkiem stwarzamy wrażenie przestronności oraz elegancji.
DONICE PLASTIKOWE Z WŁÓKNA SZKLANEGO NA TARAS
Donica plastikowa jest bardzo dobrym sposobem na wykonanie aranżacji tarasu. Z pomocą kilku sztuk można stworzyć naturalną barierę wokół tarasu ustawiając je w rzędzie na jego granicy. Ochroni ona nas wtedy przed wiatrem i niechcianymi spojrzeniami sąsiadów. W tych donicach można tez założyć zielnik, dzięki któremu zawsze będziemy mieli pod ręką świeże zioła potrzebne nam w kuchni. Może to być także aranżacja typowo dekoracyjna. Dobór roślinności do tego typu donicy nie stanowi najmniejszego problemu. Odpowiednie będą tutaj kwiaty i trawy o surowym charakterze, takie jak długie zielone łodygi, fikusy i draceny. Bardziej doświadczony miłośnik natury może się pokusić o rośliny w nieco cieplejszym charakterze takie jak np. drzewka mandarynkowe czy cytrynowe.
DONICE PLASTIKOWE Z WŁÓKNA SZKLANEGO DLA FIRM
Ekskluzywne donice z włókna szklanego ozdobią każde pomieszczenie, biuro i dom. Dzięki dużym rozmiarom doskonale będą prezentować się w przestronnych wnętrzach biur czy hoteli. Niepowtarzalne wzornictwo i faktury sprawiają, że te donice przypominają małe dzieła sztuki, które będą pasowały do wielu stylów aranżacyjnych. Najbardziej jednak przypadną do gustu tym, którzy uwielbiają nowoczesny, a wręcz futurystyczny styl. Jeżeli chcecie, aby biuro nabrało ciekawego wyrazistego charakteru warto zainwestować w tego rodzaju dekorację. Nie od dzisiaj wiadomo, że rośliny maja bardzo pozytywny wpływ nie tylko na zdrowie, ale ogólnie na samopoczucie człowieka. Ekskluzywne donice z niespotykanymi roślinami od razu przyciągną uwagę każdego gościa. Biuro to swego rodzaju wizytówka szefa i całej firmy. Jeżeli jest odpowiednio urządzony wzbudzi zaufanie i respekt u potencjalnych klientów.

Przydatne Informacje o Donicach Plastikowych z Włókna Szklanego

Jeśli projektujesz ogród lub pragniesz upiększyć taras kwiatami, pamiętaj o właściwym doborze donic. Tutaj znajdziesz bogaty wybór asortymentu wykonanego z trwałych materiałów w atrakcyjnych formach.