Paleniska z metalu - Corten

Palenisko metalowe wspaniale odnajdzie się zarówno w ogrodach o ogromnych powierzchniach, jak również w ogrodach o mniejszej przestrzeni użytkowej.

Długość mm
  Szerokość mm
   Wysokość mm
    1200 x h:400[mm] 102[kg]

    Palenisko metalowe – corten – Fiamma

    100,00 

    Okrągłe palenisko ogrodowe Fiamma wykonane z blachy corten to przydatne i przede wszystkim bezpieczne akcesorium w każdym ogrodzie.

    1216 x 1216 x h:462[mm] 138[kg]

    Palenisko metalowe – corten Fiamma Piazza

    100,00 

    Fiamma Piazza to palenisko w ogrodzie wykonane ze stali kortenowskiej. Jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego kto ceni sobie oryginalne i niepowtarzalne produkty.

    1216 x 1216 x h:512[mm] 147[kg]

    Palenisko metalowe – corten Fiamma Piazza 2

    100,00 

    Palenisko ogrodowe Fiamma Piazza 2 to niezbędny element, który powinien znaleźć się w każdym ogrodzie. Model ten łączy ze sobą funkcjonalność i oryginalny wygląd.

    1600 x h:462[mm] 174[kg]

    Palenisko metalowe – corten Fiamma Tondo

    100,00 

    Palenisko z cortenu Fiamma Tondo to element małej architektury ogrodowej, który łączy w sobie atrakcyjny i nowoczesny wygląd z praktycznymi funkcjami.

    600 x 600 x h:600[mm] 36[kg]

    Regał metalowy – corten Armadio 1

    100,00 

    Miejsce na drewno do kominka powinno znaleźć się w każdym przydomowym ogrodzie. Do przechowywania drewna najlepiej sprawdzi się solidny regał ze stali corten.

    600 x 500 x h:1200[mm] 50[kg]

    Regał metalowy – corten Armadio 2

    100,00 

    Armiadio 2 to regał na drewno z cortenu. Jego solidna konstrukcja sprawia, że doskonale nadaje się do przechowywania w nim drewna lub akcesoriów na grilla.

    1200 x 600 x h:500[mm] 50[kg]

    Regał metalowy – corten Armadio 3

    100,00 

    Skrzynia na drewno Armadio 3 znakomicie sprawdzi się przy paleniskach ogrodowych, a oprócz drewna można składować w nim również drewno na opał w domowym kominku

    Paleniska metalowe

    Corten - postarzany metal

    Paleniska i regały na drewno jakie są dostępne w naszej ofercie wykonujemy z blachy corten o grubości 2 mm

    palenisko Fiamma w ogrodzie

    Palenisko metalowe to element małej architektury ogrodowej, który łączy w sobie atrakcyjny design oraz praktyczne wykorzystanie. Paleniska ze stali kortenowskiej zostały utrzymane w stylu retro, co zawdzięczamy pojawiającej się na jej powierzchni warstwie patyny przypominającej rdzę. Do kompletu proponujemy Państwu pojemniki na drewno wykonane także z cortenu. Pomogą one utrzymać porządek w ogrodzie. Postarzany metal doskonale sprawdzi się w nowoczesnych ogrodach i trafi w najbardziej wysublimowane gusta klientów. 

    Palenisko metalowe do ogrodu

    Palenisko metalowe wspaniale odnajdzie się zarówno w ogrodach o ogromnych powierzchniach, jak również w ogrodach o mniejszej przestrzeni użytkowej. Blacha corten jest niezwykle zadziwiającym materiałem. To stal, która poddana procesowi naturalnego dojrzewania w optymalnej wilgotności, pokrywa się patyną o odcieniu rdzy do grubości 0,1 mm – po czym procesy dojrzewania zatrzymują się, tworząc unikalną warstwę dekoracyjną, zachwycającą swoją pierwotną surowością. Ze względu na to, że warunki atmosferyczne tworzą na stali corten ochronną powłokę nie straszne im niekorzystne warunku atmosferyczne. Obfity deszcz, siarczysty mróz, śnieg czy palące słońce nie zostawiają śladów na paleniskach. Produkty te mogą cieszyć oko przez okrągły rok, co również jest dodatkowym atutem, gdyż nie trzeba ich nigdzie przenosić.

    palenisko ogrodowe Fiamma

    Paleniska corten - zastosowanie

    Paleniska ze stali corten idealnie wkomponują się w klimat i otoczenie. Wspaniale będą podkreślać urok palącego się w nich ognia. Ich zastosowanie może być zarówno tylko i wyłącznie designerskie. Jeśli chcemy nadać niezwykłego charakteru swojej przestrzeni ogrodowej uzyskamy go stawiając jeden, wyjątkowy i awangardowy element na środku ogrodu. Palenisko metalowe może mieć także zastosowanie czysto praktyczne. Stosowane jest aby ogrzać się podczas sielskiego spotkania z przyjaciółmi i upiec kiełbaski nabite na kijach. Można wtedy wspomnieć czasy z dzieciństwa. Patyna jaką jest pokryta powierzchnia palenisk i regałów przypomina swoją strukturą rdzę. Dzięki niej produkty te nabierają z każdym rokiem niesamowitego charakteru i wdzięku. To czyni je niezwykle unikalnymi i jedynymi w swoim rodzaju dekoracjami, które będą nie często spotykane i niejednokrotnie podziwiane.

    Regały na drewno

    Wszędzie gdzie jest palenisko jest potrzebny pojemnik na drewno. Aby zachować spójność ogrodowej aranżacji można skorzystać z regałów na drewno jakie są dostępne w naszej ofercie. W zależności od potrzeb można wybrać jeden z 3 rozmiarów regału. Pomogą one utrzymać porządek wokół ogniska. Mogą także służyć do suszenia drewna na opał jaki jest wykorzystywany w kominku we wnętrzu domu. Regały podobnie jak donice z cortenu mogą być używane także do wnętrz o ile pasują do całości wystroju. 

    Paleniska sklep

    Przydatne Informacje o Palenisku Metalowym - Corten

    Jeśli projektujesz ogród lub pragniesz upiększyć taras kwiatami, pamiętaj o właściwym doborze donic. Tutaj znajdziesz bogaty wybór asortymentu wykonanego z trwałych materiałów w atrakcyjnych formach.