DONICZKI ALUMINIOWE TARASOWE, BALKONOWE
Donice wykonane z aluminium doskonale wpasują się w strukturę wszelkiego rodzaju ogrodów. Są idealne do wnętrz w stylu minimalistycznym, gdzie wystarczy jedna donica z odpowiednio dobraną roślinnością i stworzymy wnętrze, które zachwyci swoim pięknem. Wspaniale wkomponują się również we wnętrza nowoczesne. Można stworzyć z nich piękne aranżacje kwiatowe wykorzystując kilka donic o różnych przy zachowaniu jednej struktury i koloru donicy. Donice te są niezwykle eleganckie i lekkie. Niektóre modele zostały wyposażone w kółka co znacznie ułatwia zmianę aranżacji, gdy zaistnieje taka potrzeba. Bez trudu przeniesiemy tę donicę z wnętrza domu na taras, balkon czy do ogrodu. Nie musimy obawiać się tego, że uszkodzimy podłogę.
DONICE ALUMINIOWE MATOWE
Matowe wykończenie jest przede wszystkim praktyczne. Jest to w większości przypadków czynnik warunkujący wybór wykończenia donic. Na donicach nie widać zabrudzeń, a zatem są łatwe w utrzymaniu czystości. W przypadku aranżacji obszarów zewnętrznych jest to niezwykle ważne, gdyż każdego dnia donice narażone są na działanie czynników zewnętrznych, które mogą po sobie pozostawiać nieestetyczne zabrudzenia. Doniczki aluminiowe na taras z matowym wykończeniem są jednak nie tylko praktyczne, ale coraz częściej docenia się je za klasyczny, ale nowoczesny wygląd. Pokryte dowolnym kolorem mogą być oryginalną ozdobą, która będzie stanowiła integralną całość z pozostałymi elementami aranżacji.
Poprzedni
Następny
donice do kwiatów Daniele
Donica aluminiowa – Daniele

L 898 mm

W 898 mm

H 806 mm

smukła donica aluminiowa Vittorio 5
Donica aluminiowa – Vittorio 5

L 400 mm

W 400 mm

H 1200 mm

nowoczesne donice ogrodowe Vittorio 4
Donica aluminiowa – Vittorio 4

L 500 mm

W 500 mm

H 800 mm

metrowa donica aluminiowa Edoardo 6
Donica aluminiowa – Edoardo 6

L 1000 mm

W 400 mm

H 400 mm

duże donice na zewnątrz Alessio 15
Donica aluminiowa – Alessio 15

L 1200 mm

W 1200 mm

H 1200 mm

duże donice Alessio 14
Donica aluminiowa – Alessio 14

L 1600 mm

W 1600 mm

H 500 mm

donice ogrodowe mrozoodporne Alessio 13
Donica aluminiowa – Alessio 13

L 1200 mm

W 1200 mm

H 600 mm

donica aluminiowa Alessio 12
Donica aluminiowa – Alessio 12

L 1000 mm

W 1000 mm

H 400 mm

donice z blachy aluminiowej Alessio 11
Donica aluminiowa – Alessio 11

L 600 mm

W 600 mm

H 400 mm

duże donice aluminiowe Alessio 10
Donica aluminiowa – Alessio 10

L 1200 mm

W 1200 mm

H 1000 mm

duże donice na taras Alessio 9
Donica aluminiowa – Alessio 9

L 2300 mm

W 500 mm

H 400 mm

doniczki tarasowe duże Edoardo 5
Donica aluminiowa – Edoardo 5

L 1500 mm

W 500 mm

H 800 mm

donice wysokie Vittorio 3
Donica aluminiowa – Vittorio 3

L 500 mm

W 500 mm

H 1000 mm

Wąska donica aluminiowa Vittorio 2
Donica aluminiowa – Vittorio 2

L 400 mm

W 400 mm

H 1000 mm

Aluminiowa smukła donica Vittorio 1
Donica aluminiowa – Vittorio 1

L 400 mm

W 400 mm

H 800 mm

Donice okrągłe z aluminium Tiziano 3
Donica aluminiowa – Tiziano 3

H 1000 mm

∅ 1000 mm

Stożkowa donica z aluminium Silvestro 3
Donica aluminiowa – Silvestro 3

H 1000 mm

∅ 1000 mm

długa doniczka Edoardo 4
Donica aluminiowa – Edoardo 4

L 2000 mm

W 500 mm

H 600 mm

donice aluminiowe Edoardo 3
Donica aluminiowa – Edoardo 3

L 1500 mm

W 500 mm

H 600 mm

producent donic Edoardo 2
Donica aluminiowa – Edoardo 2

L 1200 mm

W 500 mm

H 600 mm

Prostokątne donice malowane proszkowo Edoardo 1
Donica aluminiowa – Edoardo 1

L 900 mm

W 300 mm

H 800 mm

duża donica do kwiatów Alessio 8
Donica aluminiowa – Alessio 8

L 1400 mm

W 1400 mm

H 800 mm

donice do kwiatów duże Alessio 7
Donica aluminiowa – Alessio 7

L 1200 mm

W 1200 mm

H 800 mm

Kwadratowa donica z aluminium Alessio 6
Donica aluminiowa – Alessio 6

L 1000 mm

W 1000 mm

H 1000 mm

duże donice do salonu Alessio 5
Donica aluminiowa – Alessio 5

L 1000 mm

W 1000 mm

H 800 mm

Kwadratowa donica aluminiowa Alessio 4
Donica aluminiowa – Alessio 4

L 800 mm

W 800 mm

H 800 mm

Nowoczesne donice aluminiowe Alessio 3
Donica aluminiowa – Alessio 3

L 700 mm

W 700 mm

H 700 mm

Donice malowane proszkowo Alessio 2
Donica aluminiowa – Alessio 2

L 600 mm

W 600 mm

H 600 mm

lekkie donice Alessio 1
Donica aluminiowa – Alessio 1

L 500 mm

W 500 mm

H 500 mm

Zobacz pozostałe
donice

DONICE Z ALUMINIUM

Nowoczesność i minimalizm- czy te cechy do siebie pasują?

Nowoczesny design, wysublimowany kształt bez elementów przepychu. Tak jednym zdaniem można określić donice aluminiowe. Są to produkty o wysokiej jakości, obok których nie sposób przejść obojętnie, szczególnie gdy zależy nam na pięknym wyglądzie naszego otoczenia. Bogactwo kolorów, rodzajów i gabarytów to cechy donic aluminiowych, które od niedługiego czasu wkraczają na rynek. Donice te są malowane proszkowo dzięki czemu uzyskiwana jest idealnie gładka powierzchnia, którą później bardzo łatwo utrzymać w czystości. Donice te również niełatwo poddają się warunkom atmosferycznym, są na nie bardzo odporne. Nie potrzebują dodatków, już same w sobie są wyrazistym elementem. Ich największe zalety to z pewnością niska waga – są niezwykle lekkie oraz bogactwo kolorów. Możemy dopasować kolor donicy do otoczenia i dzięki temu uzyskać niepowtarzalne efekty dekoracyjne oraz tworzyć niezwykle ciekawe wizualizacje.

~ DONICzki ALUMINIowe ~

Donice możesz w każdym momencie przenieść i stworzyć nowe, zaskakujące aranżacje stawiając donice obok siebie lub pojedynczo. Wyjątkowe donice połączone i ustawione obok siebie w efektowną kompozycję wyraziście podkreślą urodę roślin. W donicach aluminiowych można zaprezentować absolutnie każdy rodzaj roślin, krzewów, traw oraz drzewek ozdobnych. Przygotowując ogród do sezonu wiosenno – letniego warto zwrócić uwagę właśnie na odpowiedni dobór donic. Roślina wyeksponowana w donicach aluminiowych nabiera niezwykle szlachetnego obrazu. Warto rozważyć dobór koloru donicy do odcienia kwiatów, które chcemy w niej zasadzić. Donice dobrane pod kolor roślin w nich rosnących podkreślą ich formę i dodatkowo spotęgują ich barwę. Dzięki temu sprytnemu trikowi nasz ogród nabierze niezwykle intrygującego wyrazu. Nawet jeden kwiat umieszczony w harmonijnej oprawie to elegancki dodatek, który podkreśli charakter ogrodu i stanie się żywą rzeźbą.

 

Donice Aluminiowe na balkon

Fantastycznym pomysłem na aranżację balkonu jest stworzenie na nim swego rodzaju ogrodu. Aby cieszyć się nim jak najdłużej wystarczy posadzić rośliny kwitnące o różnych porach roku. Najpopularniejszymi roślinami, które od lat królują na polskich balkonach jest pelargonia bluszczolistna i rabatowa. Nie tylko nie wymagają one specjalnej pielęgnacji, ale przede wszystkim bardzo długo kwitną. Coraz chętniej sadzi się również surfinie. Kwitną długo i obficie, ale w odróżnieniu od pelargonii potrzebują dużo światła i codziennej pielęgnacji (podlewania, nawożenia). Na tych dwóch rodzajach kwiatów lista na szczęście się nie kończy. W dzisiejszych czasach rynek jest tak obszerny i bogaty w produkty, że na pewno każdy miłośnik roślin znajdzie wymarzony kwiat.

Jeżeli już wybraliśmy odpowiednią roślinę kolejnym krokiem staje się wybór odpowiedniego pojemnika. Polecamy donice aluminiowe. Są lekkie, więc można je przestawiać w zależności od koncepcji gospodarza, a na dodatek przepięknie wyglądają.

Ze względu na swoją prostotę i jednocześnie perfekcyjne dopracowanie w każdym calu donice aluminiowe idealnie będą komponować się w takich właśnie wnętrzach. Ich proste krawędzie, geometryczna forma i naturalna faktura przypadnie do gustu zwolennikom prostych i minimalistycznych dodatków do wnętrz. Spośród wielu kompozycji kolorystycznych oraz mnóstwa rozmiarów i kształtów donic możemy wybrać te najbardziej nam odpowiadające. W stylu minimalistycznym dodatki wybierane są na zasadzie uzupełnienia bądź kontrastu.

DONICZKI ALUMINIOWE JAKO IDEALNY DODATEK DO WNĘTRZ

Trend minimalistyczny jest wyznacznikiem współczesnej ścieżki rozwoju mody i designu. Opiera się on na czystych barwach oraz prostych, a jednocześnie eleganckich formach. Minimalizm w mieszkaniu to wnętrze dopracowane idealnie. Ograniczenie ilości mebli, dodatków i dekoracji to podstawa stylu minimalistycznego. Natomiast te, które wypełniają przestrzeń, muszą być najwyższej jakości – zarówno jeśli chodzi o design, jak i wykonanie.

Meble i przedmioty codziennego użytku projektowane w stylu minimalistycznym cechują się prostotą i funkcjonalnością. Ważna jest sama postać przedmiotów, dlatego są one pozbawione jakichkolwiek ozdób. Dominują proste formy o podstawowych kształtach, takich jak koło, kwadrat i prostokąt. Często stosuje się połączenia brył i moduły, które się idealnie ze sobą komponują, a więc są dobrane na zasadzie powtarzalności. We wnętrzach w stylu minimalistycznym przeważają idealnie gładkie, śnieżnobiałe ściany. Zaś w doborze dodatków zwraca się szczególną uwagę na kolor czarny i szary lub stawia się na całkowity kontrast i w tym wypadku wybiera się dodatki w mocnych, soczystych barwach. 

DONICE ALUMINIOWE OGRODOWE
Nasze doniczki aluminiowe są stylowe, trwałe i funkcjonalne. Dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL. Dzięki temu można dopasować je do każdego stylu ogrodu, tarasu czy balkonu, a także wnętrza. Nasza oferta jest bogata, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość naszych produktów, ale również atrakcyjne ceny. Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
UNIWERSALNE DONICE ALUMINIOWE
Doniczki aluminiowe nadają się nie tylko do tarasu, ogrodu czy na balkon. Fantastycznie sprawdzą się również w różnego rodzaju pomieszczeniach. Pojemniki te można dopasować do każdego wnętrza, bez względu na jego rozmiary. Kolor oraz faktura też nie będą stanowiły problemu. W naszej ofercie dostępne są donice w różnych kolorach, co sprawi, że bez problemu znajdziecie najbardziej odpowiadający kolor. Ogromną zaletą tego typu pojemników jest ich mobilność. Są lekkie, więc bez problemu można zmienić miejsce ich pobytu w zależności od upodobań gospodarza. Proste kształty i nienarzucająca się kolorystyka sprawdzi się idealnie w każdym wnętrzu.
DONICE ALUMINIOWE DLA FIRM
Dla współczesnego człowieka, miejsce pracy jest drugim domem. Często zdarza się tak, że spędza w nim więcej czasu niż we własnym domu. Przestrzeń w firmie powinna być funkcjonalna i odpowiednio zaprojektowana. Dobrze urządzone biuro sprawia, że pracownicy nie tylko czują się komfortowo podczas odpoczynku, ale również podczas pracy. Wiadomo nie od dziś, że zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie maja rośliny. Nie tylko eliminują szkodliwe składniki powietrza, ale przede wszystkim redukują negatywny wpływ urządzeń elektrycznych. Oprócz tego cieszą oczy i dostarczają poczucia spokoju. Warto zastanowić się w jakich pojemnikach najlepiej byłoby je zasadzić. Polecamy nasze donice aluminiowe.
DONICE ALUMINIOWE ZEWNĘTRZNE
Dzięki klasycznym kształtom donice aluminiowe idealnie nadadzą się zarówno do tradycyjnych, jak i bardziej awangardowych aranżacji. Ze względu na swoje właściwości są idealnym rozwiązaniem jeśli potrzebujemy lekkich i solidnych donic. Są całkowicie odporne na działanie czasem dokuczliwych warunków atmosferycznych. Nie blakną, nie rdzewieją, nie gniją. Przy tym nie wymagają żadnych konserwacji i utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnych problemów.

Przydatne Informacje o Donicach Aluminiowych

Jeśli projektujesz ogród lub pragniesz upiększyć taras kwiatami, pamiętaj o właściwym doborze donic. Tutaj znajdziesz bogaty wybór asortymentu wykonanego z trwałych materiałów w atrakcyjnych formach.