DONICE Stone

doniczki duże do wnętrz Sara
Donica Stone – Sara

L 1000 mm

W 1000 mm

H 800 mm

donice ogrodowe Laura
Donica Stone – Laura

L 800 mm

W 800 mm

H 800 mm

doniczki ogrodowe Claudia
Donica Stone – Claudia

L 800 mm

W 800 mm

H 600 mm

ozdobne doniczki Elena
Donica Stone – Elena

L 700 mm

W 700 mm

H 700 mm

doniczki na kwiaty Anna
Donica Stone – Anna

L 600 mm

W 600 mm

H 600 mm

doniczki na balkon Cloe
Donica Stone – Cloe

L 500 mm

W 500 mm

H 500 mm

donica prostokątna wysoka Manuel
Donica Stone – Manuel

L 1000 mm

W 300 mm

H 800 mm

doniczki nowoczesne Federico
Donica Stone – Federico

H 800 mm

∅ 450 mm

wysoka donica Lorenzo
Donica Stone – Lorenzo

L 900 mm

W 250 mm

H 800 mm

nowoczesne donice tarasowe Mattia
Donica Stone – Mattia

H 1000 mm

∅ 420 mm

doniczki balkonowe Andrea
Donica Stone – Andrea

H 640 mm

∅ 470 mm

donice ozdobne Filippo
Donica Stone – Filippo

L 440 mm

W 440 mm

H 640 mm

duże donice ogrodowe Luca
Donica Stone – Luca

L 2000 mm

W 500 mm

H 500 mm

donice balkonowe Luigi
Donica Stone – Luigi

L 400 mm

W 400 mm

H 800 mm

donice tarasowe duże Bruno
Donica Stone – Bruno

L 1500 mm

W 500 mm

H 500 mm

donice do ogrodu Leonardo
Donica Stone – Leonardo

L 1000 mm

W 500 mm

H 500 mm

Zobacz pozostałe
donice

Donice kamienne - NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Stosowanie nowoczesnych technologii jest pożądane w każdej działalności człowieka. Z tego powodu cały czas pracujemy nad ulepszeniem naszej oferty. Nowością, którą możemy zaprezentować są donice serii Stone. Nasze innowacyjne rozwiązanie pozwala na stworzenie aranżacji roślinnych z zastosowaniem donic w każdym stylu. Donice Stone bazują na już od dawna dostępnych donicach wykonanych z połączenia włókna szklanego i żywicy poliestrowej. Jednak zamiast malować donice nakładamy na nie ręcznie masę powstałą w połączeniu pyłku kwarcowego i żywicy poliestrowej z dodatkiem barwnika. Dzięki ręcznemu nakładaniu, każda donica jest indywidualnym dziełem sztuki. Wyglądem donice do złudzenia przypominają donice wykonane z betonu. Są jednak znacznie lżejsze przez co mają większe możliwości jak chodzi o zastosowanie.

Właściwości donic Stone

Donice Stone są przede wszystkim bardzo lekkie i wytrzymałe, a ich warstwa zewnętrzna jest odporna na warunki atmosferyczne. A co za tym idzie? Nie kruszy się, nie
blaknie i nie pęka.  W przypadku mechanicznego uszkodzenia donicy możliwa jest jej regeneracja przy użyciu farby elewacyjnej w odpowiednio dobranym kolorze. Możliwa jest także zmiana koloru donicy przy użyciu farby elewacyjnej. 

Zwróć uwagę, bo warto wiedzieć, że…

Donice nie mogą stać długotrwale w wodzie, gdyż może to powodować uszkodzenia powierzchni w jej dolnych częściach.

 Ze względu na swoje właściwości donice mogą być stosowane zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz.

DONICE KAMIENNE OGRODOWE
Donice Stone pięknie wyglądają Donice Stone pięknie wyglądają w otoczeniu bujnej zieleni, a także przy krótko przyciętym trawniku. Świetnie się sprawdzają jako elementy stanowiące granice pomiędzy poszczególnymi strefami ogrodu. Możesz je także ustawić po obu stronach chodnika prowadzącego od furtki na posesję do drzwi wejściowych domu. Planując aranżacje wnętrza donicy należy wziąć pod uwagę wymagania roślin. Niektóre systemy korzeniowe wymagają dużo przestrzeni. Dla takich roślin zalecamy donice o dużych przekrojach.

DONICA STONE do wnętrz

Donice kamienne i betonowe coraz częściej są wybierane do dekoracji wnętrz. Wynika to z mody jaka nastała na surowy styl loftowy. Donice te pasują także do innych styli od klasycznego po modernistyczny. Ze względu na wagę donic betonowych nie zawsze można było skorzystać z tych dekoracji we wnętrzach.

Dzięki nowemu rozwiązaniu jakim są nasze lekkie donice Stone łatwiejsze będzie osiągnięcie wymaganego efektu. Donice dostępne w 3 uniwersalnych kolorach upiększą urządzone pomieszczenie nawet przez najbardziej wymagających dekoratorów wnętrz.

DONICE STONE PRZED BUDYNKIEM
Podobnie jak w przypadku donic wykonanych z innych materiałów dostępnych w naszej ofercie donice kamienne mogą zostać ustawione przed budynkiem. Masa kwarcowa, która upodabnia donice do donic betonowych sprawia, że są one bardzo wytrzymałe. Nie straszne więc im niekorzystne warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz zarówno w okresie letnim jak i zimowym.
DONICE KAMIENNE NA TARAS
Jeśli jesteś miłośnikiem donic o surowych formach, to donice kamienne Stone są idealnym rozwiązaniem. Ich wygląd zewnętrzny w połączeniu z lekkością konstrukcji stanowią o uniwersalności zastosowania. Są idealnym rozwiązaniem na taras, który nie był projektowany z uwzględnieniem ciężaru donic betonowych. Dzięki temu można wykonać aranżacje w stylu industrialnym na każdym tarasie czy balkonie.
DONICE KAMIENNE DLA FIRM
Styl industrialny coraz częściej stosowany jest w nowoczesnych wnętrzach firm niekoniecznie związanych z przemysłem. Lekkie donice kamienne Stone są wybierane jako elementy wykończenia wystroju recepcji i sal konferencyjnych firm urządzonym we właśnie tym stylu. Podobnie jak donice plastikowe z naszej oferty donice Stone mogą zostać wykorzystane jako osłony na mniej estetyczne donice w jakich kupujemy rośliny. Jest to rozwiązanie stosowane w miejscach gdzie są często zmieniane wystroje wnętrza.

Przydatne Informacje o Donicach Stone

Jeśli projektujesz ogród lub pragniesz upiększyć taras kwiatami, pamiętaj o właściwym doborze donic. Tutaj znajdziesz bogaty wybór asortymentu wykonanego z trwałych materiałów w atrakcyjnych formach.