NAJLEPSZE DONICE WEWNĘTRZNE

Znaczenie materiału

Od aluminium, przez plastik do betonu. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów. Każdy materiał ma swoje właściwości, wady i zalety. Wszystko zależne jest od miejsca, w którym chcemy postawić donicę. Wiadome że donice, które postawimy w ogrodzie będą miały bardziej wymagające warunki. Dlatego też przy wyborze materiału donic, które staną w suchym i czystym pomieszczeniu nie musimy się bardzo skupiać na jego odporności. Warto zwrócić uwagę na to czy zakupione donice wewnętrzne, będą musiały się przemieszczać. Jeśli nie, to nie musimy zwracać kompletnie uwagi na ciężkość materiału, jedynie na jego wygląd. Jeśli jednak zależy nam na praktyczności i łatwym przemieszczaniu warto się zastanowić nad czymś innym.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą kontrolować lokum swoich donic. Niektórzy z nas często zmieniają wygląd naszych wnętrz, co za tym idzie miejsca, w których umieszczone są nasze rośliny. Co prawda tylko donice betonowe są umieszczane zazwyczaj na stałe, jednak z pozostałymi także możemy mieć trudność z mobilnością. Dlatego warto się zastanowić, czy nasze donice wewnętrzne będą się często przemieszczać, czy też nie. Jeśli jesteśmy pewni częstych przeprowadzek naszych doniczek, to warto zastanowić się nad tym wygodnym rozwiązaniem. Donice na kółkach wykonane są z lekkiego aluminium lub stali corten.

Jaki materiał do wnętrz?

Jeśli nie podoba nam się pomysł doniczek na kółkach, zawsze możemy wybrać te klasyczne, pamiętając o materiale. W takiej sytuacji idealnymi kandydatami będą ponadczasowe donice z aluminium i kompozyt poliestro-szklany, zwany także jako fiberglass. Donice wewnętrzne wykonane tymi materiałami sprawdzą się idealnie, ponieważ są lekkie i bardzo łatwo jest je przemieszczać po różnych powierzchniach. Nie będą tak mobilne jak donice na kółkach, ale z pewnością spełnią swoja rolę i nie będą sprawiać trudności.

Uniwersalne i oryginalne kolory

Niezależnie od tego jaką kolorystykę ma Twoje wnętrze, możesz wybrać każdy kolor z palety RAL, dzięki czemu nasze doniczki, wpasują się idealnie w każde pomieszczenie. Tonacja palety jest zarówno chłodna jak i ciepła, dlatego według uznania możesz dobrać idealny kolor swoich donic. Jeśli jesteś odważny i lubisz niecodzienne połączenia, możesz bez obaw połączyć ze sobą różne kolory oraz materiały donic. Dzięki prostocie kształtów, nasze donice wewnętrzne pięknie komplementują się nawzajem. Nie wolno zapominać o możliwości wyboru koloru matowego bądź z połyskiem, co jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem.

Jaki wybrać kształt?

Jeśli już wybraliśmy materiał i kolor naszych donic, trzeba zdecydować jaki kształt będzie nam odpowiadał. Ważna jest też tutaj powierzchnia, jaką będą potrzebowały nasze rośliny.  Dostępne są różne wysokości, szerokości i oczywiście kształty. Bardziej surowe bryły o ostrych krawędziach, nadadzą wybranej przestrzeni powagi, którą równie dobrze możemy wzmocnić, bądź osłabić kolorem. Jeśli chcemy coś bardziej delikatnego, możemy wybrać doniczki o bardziej obłym kształcie, nadadzą one wyrafinowanej elegancji, niezależnie od koloru. 

Zaspokojenie twoich potrzeb

Dzięki naszej innowacyjności możesz wybrać wymarzony kolor, kształt i materiał, z którego stworzona będzie Twoja donica wewnętrzna. 

Nasza bogata oferta pomoże w zaspokojeniu Twoich potrzeb i sprawi że bardzo szybko dodasz swoim wnętrzom elegancji i prostoty jednocześnie.

Zobacz pozostałe donice