BETON (POLIMEROBETON) – ZASTOSOWANIE

Jest on doceniany przez budowlańców ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość i odporność na czynniki atmosferyczne, takie jak mróz, opady deszczu i promieniowanie słoneczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Donice betonowe swoje zastosowanie znalazły przede wszystkim w przestrzeni miejskiej, jednak wybierane są również jako ozdoba do ogrodu. W naszej ofercie dostępne są donice betonowe w kolorze białym, szarym, a także czarnym.

Polimerobeton spełnia nawet najwyższe oczekiwania względem właściwości.

Materiał ten odznacza się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Jest wyjątkowo odporny na uderzenia oraz działanie innych czynników fizycznych, które nie spowodują żadnych odprysków czy zadrapań. Warto też zwrócić uwagę, że polimerobeton jest chemo-odporny, to znaczy, że nawet silne środki chemiczne pozostają dla niego obojętne. Dzięki nienasiąkliwości pozostaje mrozoodporny, przez co doskonale sprawdza się we wszystkich, także bardzo surowych, warunkach atmosferycznych.

DONICE BETONOWE Z POLIMEROBETONU
Polimerobetonowe donice są długowieczne. Wyjątkowa trwałość i wytrzymałość polimerobetonu oraz możliwość uzyskania gładkich powierzchni sprawiają, że naszymi donicami będą Państwo mogli się cieszyć przez wiele lat.

DONICE Z BETONU

Zobacz pozostałe donice betonowe