Blog

Ultra beton – nowy wymiar designu

Ultra beton – nowy wymiar designu

ULTRA BETON – NOWY WYMIAR DESIGNU

Najwyższy czas na aranżację otwartej przestrzeni. Po mimo, że mamy środek stycznia to już teraz warto dać wykiełkować pomysłom, które wiosną rozkwitną połączeniem zjawiskowego wzornictwa i ponadczasowej elegancji. Zwłaszcza, że design w tym przypadku idzie w parze z funkcjonalnością oraz ze świetnymi parametrami technicznymi, które gwarantują trwałość i bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne/warunki atmosferyczne. Oczywiście chodzi o wielkie donice betonowe. Oprócz możliwości jakie zapewniają donice XXL, przedstawimy także naszą NOWOŚĆ, czyli donice z ultra betonu.

ZJAWISKOWY EFEKT W WERSJI XXL

Elementy małej architektury parków, ogrodów, placów i dziedzińców powinny idealnie komponować się z krajobrazem, bryłą budynku oraz innymi „składnikami” otwartych przestrzeni publicznych, komercyjnych, czy prywatnych. Co więcej, powinny nadawać im lekkość oraz unikalny charakter. Okazuje się, że wszystkie dwa warunki spełniają wielkie donice betonowe. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta: ich klasyczny kształt oraz ponadczasowy kolor harmonijnie uzupełnia się z wyrazistymi barwami. Stabilna podstawa oraz obszerne wnętrza pozwalają architektom zmieniać donice w subtelne i jednocześnie wyraziste akcenty aranżacyjne, dzięki nasadzeniom jaskrawozielonej trawy, kolorowych kwiatów, czy małych drzewek. Nic dziwnego, że donice XXL przeżywają swój renesans i coraz częściej decydują o obliczu otwartych przestrzeni wielkich korporacji, parków miejskich, czy prywatnych rezydencji.

DONICE BETONOWE – CENA

WYJĄTKOWA RELACJA JAKOŚCI DO KOSZTÓW

Gdy mowa o korporacjach i miejskich przestrzeniach – zwłaszcza w kontekście designu – automatycznie przychodzą na myśl wysokie ceny. Tak, z pewnością są wyższe od donic plastikowych, jednak donice z betonu pozytywnie zaskakują; gdy weźmie się pod uwagę ich trwałość, jakość wykonania oraz funkcjonalność, to okazuje się, że inwestycja na lata jest wyjątkowo korzystna.

DONICE Z ULTRA-BETONU

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE

W ostatnim czasie naszą bogatą ofertę wzbogaciliśmy o donice wykonane z ultra betonu, które zachwycają różnorodnością kształtów oraz ogromnymi możliwościami aranżacji architektury ogrodowej. Dzięki temu połączeniu donice z ultra betonu zestawione z roślinami zmieniają skwery, parki i domowe ogródki nie do poznania. Warto podkreślić, że surowa forma ultra betonu nadaje donicom nowoczesny blask, dzięki czemu modele dostępne w naszej ofercie można wykorzystać zarówno w klasycznych, jak i awangardowych projektach aranżacyjnych.