Blog

Donice z Betonu – trwałość na lata

Donice z Betonu – trwałość na lata

MOCNA PODSTAWA DLA KREATYWNOŚCI!

Dlaczego warto sięgnąć po betonowe donice ogrodowe. Ich główną zaletą jest wyjątkowa trwałość i odporność na działanie szkodliwych czynników. Dzięki właściwościom materiału, z którego zostały wykonane, niestraszne im są deszcz, mróz, wiatr czy słońce. Mimo upływu lat nie tracą swojego wyjątkowego piękna, nie pękają, nie blakną, nie odkształcają się. Co więcej – działanie warunków atmosferycznych sprawia, że nabierają one stylowego i szlachetnego designu, który wpasuje się w każdy rodzaj ogrodu – od klasycznego, aż po najbardziej nowoczesny.

DONICE BETONOWE – WZORY

DLA KAŻDEGO COŚ WYJĄTKOWEGO

Betonowe donice dostępne są w przeróżnych kształtach (prostokątnych, owalnych, płaskich, stożkowatych i wielu innych), kolorach (najczęściej szarym, białym lub czarnym) oraz bardzo wielu rozmiarach – od małych, idealnych dla pojedynczych roślin, aż po pojemniki XXL, które można wykorzystać jako podstawę dla zielonej ściany wydzielającej zaciszny kącik w ogrodzie. Dzięki oryginalnym formom do ozdoby przydomowej przestrzeni można wykorzystać zarówno pojedyncze donice z betonu, jak również ich wymyślne kompozycje. A jeśli znudzi nam się ich surowy kolor – zawsze można je dowolnie przemalować na dowolną barwę, wykorzystując do tego specjalne farby do betonu.

BETONOWE DONICE OGRODOWE – OPINIE

PIĘKNO & BEZPIECZEŃSTWO

Betonowe donice ogrodowe cieszą się pozytywną opinią wśród miłośników zielonych kompozycji w ogrodach oraz rezydencjach. Stanowią one przede wszystkim bezpieczną i stabilną bazę dla każdego rodzaju roślin. Wykonanie pojemników z betonu gwarantuje, że pozostaną one nienaruszone nawet przy bardzo silnym wietrze, czy też zderzeniu z rozpędzoną piłką. Co więcej, donice betonowe tworzą środowisko bezpieczne dla różnych gatunków roślin. Wykorzystanie osobnych pojemników dla ich różnych typów, ułatwi właściwą pielęgnację nawet najbardziej wymagających zielonych kompozycji.

POLYMAXFORM – PRODUCENT DONIC BETONOWYCH

STWÓRZ OGRÓD SWOICH MARZEŃ!

Donice betonowe dostępne w ofercie firmy Polymaxform to produkty o najwyższej jakości. Do ich wykonania użyto bowiem polimerobetonu – nowoczesnego i bezpiecznego dla środowiska materiału, w którym tradycyjny cement zastąpiono żywicami syntetycznymi. Dzięki temu jest on jeszcze bardziej odporny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych i tworzy niepowtarzalny design roślinnych aranżacji.

Dlaczego warto wybierać polimerobeton? Dowiedz się więcej!