Blog

Donice z Betonu w przestrzeni biznesowej

ELEGANCKI DESIGN W TWOJEJ FIRMIE

Nowoczesna przestrzeń biznesowa kojarzy się raczej z zimnym i szarym połączeniem kamienia ze szkłem. Ten chłodny design coraz częściej przełamywany jest wymyślnymi lub klasycznymi aranżacjami roślinnymi, które dodają okolicy eleganckiego i nowoczesnego stylu. W tego typu kompozycjach idealnie sprawdzają się mocne donice z betonu – w przestrzeni biznesowej odnajdują one obecnie bardzo wielu zwolenników. Dlaczego?

WZORY DONIC BETONOWYCH

POWIEW ŚWIEŻOŚCI NA FIRMOWYM PATIO

Donice betonowe – do niedawna kojarzone jedynie z nieciekawymi, chropowatymi skrzynkami na przyosiedlowych placach zabaw oraz miejskich placach – przeżywają obecnie swój renesans. prześcigają się w tworzeniu pojemników w przeróżnych formach, kolorach (najczęściej: szarym, czarnym lub białym) – tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających biznesowych klientów.

Na rynku dostępne są mocne i stabilne betonowe donice w klasycznych kształtach – owalu, stożka, prostopadłościanu – od małych aż po pojemniki XXL. Idealnie sprawdzą się one jako podstawa dla reprezentacyjnych zielonych kompozycji w każdej przestrzeni biznesowej – na nudnym firmowym patio, w chłodnym, przestronnym holu, a nawet w dużej sali konferencyjnej.

 DONICE BETONOWE XXL

ELEGANCJA & TRWAŁOŚĆ NA LATA

Dużą zaletą donic z betonu jest wyjątkowa trwałość materiału, z którego zostały wykonane. Jest on przede wszystkim odporny na szkodliwe działanie słońca, wiatru, deszczu czy nagłych zmian temperatur. To gwarantuje bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki dla każdego gatunku roślin. Właśnie dlatego zakup tego typu pojemników to inwestycja co najmniej na kilka sezonów.

Obecnie producenci betonowych donic poszukują alternatyw dla dobrze znanej mieszanki z cementem. Ostatnim krzykiem mody jest polimerobeton, nowoczesny materiał, w którym w miejsce klasycznego spoiwa zastosowano syntetyczne żywice. Właśnie dlatego wykazuje on jeszcze większą odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i – dodatkowo – jest bezpieczny dla środowiska.

Myślisz o urozmaiceniu przestrzeni biznesowej? Sprawdź, jak znaleźć idealną donicę z betonu i puść wodze fantazji!