Blog

Ponadczasowe kolory donic z ultra betonu

Ponadczasowe kolory donic z ultra betonu

 Ultra beton – najwytrzymalszy beton na rynku

Ultrabeton zwany też UHPC od angielskiego wyrażenia ultra high performance concrete. Jest to najmocniejszy i najbardziej wytrzymały rodzaj betonu dostępny na rynku. Nasza firma dysponuje w swojej ofercie donicami z ultra betonu w kolorze : białym, szarym i czarnym. Jakie są właściwości tego typu donic? Warto wiedzieć, że pod wpływem czasu mogą one lekko zmieniać odcień i barwę. Jednak nie jest to zbyt mocno zauważalne i na pewno nie będzie przeszkadzać.

Donice ogrodowe – trwałość ultra betonu

Donica ogrodowa powinna być po pierwsze wytrzymała co gwarantuje bardzo długi okres jej wykorzystania. Donice betonowe to jednak nie jedyny produkt do którego się używa ultrabetonu. Jest to jeden z najmocniejszych materiałów dostępnych na rynku i jest również wykorzystywany do takich projektów jak ogromne mosty i inne konstrukcje miejskie, gdyż zapewnia stabilność i jest odporny na spore przeciążenia. Ze względu na takie a nie inne wykorzystanie ultrabeton musi być bardzo wytrzymały. Ważny jest fakt, że wykonane z tego materiału donice są mrozoodporne i zapewniają ochronę w zimie. Donice nie pękną i będą cieszyły się długim życiem. Donice te znakomicie prezentują się na zewnątrz dzięki unikalnemu designowi. Oprócz wytrzymałości idealnie wkomponują się do każdego ogrodu czy ozdobią zewnętrzne obszary przed hotelem czy restauracją. Donice te są ciężkie, dzięki czemu mogą stać w centrum miasta na rynku i nie stanowią żadnego zagrożenia, gdyż ciężko je ruszyć a poprawią wygląd każdego miasta.

Ultra beton – design dla Ciebie

Rodzajów donic jest wiele i można dobrać wielkość, kolor czy design do własnych potrzeb i upodobań kolorystyczny. Niewątpliwie jest to jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o zewnętrzne donice. Ultrabeton z którego są wykonane i ich podstawowe warianty kolorystyczne pozwolą dopasować te donice praktycznie do każdego rodzaju ogrodu czy miejsc publicznych.