Blog

Mała architektura miejska

mała architektura miejska donice betonowe matteo

Jak zaaranżować wizerunek zewnętrzny?

Zdajemy sobie sprawę, że mała architektura miejska stała się wyzwaniem stylistycznym. Wiele firm, samorządów miast, właścicieli domów wykorzystuje małą architekturę, aby zaaranżować wizerunek zewnętrzny posiadanych nieruchomości. Coraz więcej osób przykłada wagę nie tylko do funkcjonalności, ale też do estetyki. Dlatego bez problemu nasze donice wkomponują się w każdy krajobraz.

Donice, mają też swoje praktyczne zastosowanie. Dlatego tak chętnie decydują się na ich zakup urzędy miast. Można je wykorzystać, np. do podziału stref użytkowych lub też mogą wskazywać miejsca parkingowe.

Donice w formie talerza doskonale prezentują się w dużych przestrzeniach, a dodatkowe siedzisko służy jako miejsce odpoczynku. Wykorzystując nasze doświadczenie, gwarantujemy Państwu pomoc w podtrzymaniu dobrego wizerunku.

Zielona mała architektura miejska z korzyścią dla mieszkańców

Nie ma (chyba) człowieka, który chciałby żyć w całkowicie betonowej dżungli. Mała architektura miejska połączona z zielenią tworzy harmonijny wizerunek aglomeracji. Naturalne zespoły roślinności coraz chętniej uzupełniane są szerokimi donicami, na których spacerowicze mogą odpocząć po trudach codziennego dnia.

Społeczna wartość miejskiej architektury

Place zieleni przyciągają, bo są ogólnodostępne. Miasto musi zadbać zatem o to, aby mała architektura miejska była trudna do przesunięcia, stworzona z materiału nietracącego podstawowego kolorytu, komponująca się z ogólnym stylem zlokalizowanych w pobliżu budynków. Dobrym pomysłem jest dołączenie lekkiego oświetlenia zwiększającego komfort i bezpieczeństwo korzystania z miejskiej zieleni.

Prawidłowa inwestycja w donice

Donice mogą wskazywać ścieżki rekreacyjne, podtrzymują też na wysokim poziomie ekologię lokalną ze względu na biokomponenty wykorzystane podczas produkcji.