Regał metalowy – corten Armadio 2

L600 x W500mm H1200mm 50kg 360l

Pojemnik na drewno wykonany jest z blachy corten.

Długość: 60 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 120 cm
Grubość blachy: 2 mm -3 mm
Waga: 50 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Regał na drewno z cortenu to obowiązkowy element wyposażenie każdego tarasu i ogrodu. Jego solidna konstrukcja sprawia, że doskonale nadaje się do przechowywania w nim drewna lub akcesoriów na grilla. Regał wykonany został ze specjalnej stali nazywanej cortenem, dzięki czemu będzie pełnił nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Jest idealnym uzupełnieniem do paleniska ogrodowego wykonanego z tego samego materiału.

Regał na drewno z cortenu – Właściwości cortenu

Regał na drewno z cortenu jest bardzo wytrzymały i trwały. Materiał ten charakteryzuje się niesamowitym wyglądem. Zwykle próbuje się ochronić przedmioty przed działaniem korozji, ale w tym przypadku proces samoistnego rdzewienia jest ogromną zaletą. Pod wpływem działania wilgoci pojawiają się na nim efektowne zacieki w kolorze czerwieni i złota. Ciężko jednak przewidzieć, w jaki sposób przebiegnie ten proces i jak ostatecznie będzie wyglądał regał. Corten jest także odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady czy wysoki mróz. Mogą bez problemu pozostać na zewnątrz przez całą zimę. Nie straszne są mu także promienie UV. Ogromną zaletą tego materiału jest także to, że w razie wystąpienia zarysowania będzie ono nie widoczne.

Nowoczesny design

Regał na drewno z cortenu to nowoczesne rozwiązanie pasujące zarówno do dużego ogrodu, jak i małego przydomowego ogródka. Pomogą one utrzymać porządek i posłużą do przechowywania drewna lub innych przedmiotów. Warto jednak pamiętać, że corten wystawiony na działanie opadów może brudzić podłoże, dlatego trzeba umieścić go w takim miejscu, aby nie stanowiło to problemu. Regał będzie doskonałą ozdobą, która z pewnością będzie przyciągała uwagę gości. Pomoże utrzymać porządek wokół paleniska w ogrodzie lub grilla, a poza sezonem może służyć jako miejsce do suszenia drewna wykorzystywanego do palenia nim w kominku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je także wewnątrz budynku. Jeśli tylko będą pasowały do pozostałej części wyposażenia mogą stworzyć niepowtarzalny klimat. W ofercie dostępne są regały w różnych rozmiarach i z różną ilością półek, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Można także postawić kilka regałów obok siebie i stworzyć z nich ciekawą kompozycję.