Donica metalowa – corten Cubi 22

L2000 x W500mm H400mm 70kg 400l

Donica Cubi 22 wykonana została z blachy cortenowej.

W dnie posiada otwory odpływowe.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 200 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm – 3 mm
Waga 70 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Niska metalowa doniczka wykonana jest ze stali kortenowskiej. Jej charakterystyczną cechą jest pojawianie się na jej powierzchni warstwy patyny, która skutecznie zabezpiecza ją przed korozją. Dzięki niej wszelkie zarysowania i uszkodzenia są niewidoczne. Stal corten starzeje się w elegancki i stylowy sposób. Stanowi niepowtarzalną dekorację, którą można umieścić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Świetnie prezentują się w budynkach użyteczności publicznej, biurach oraz miejskich skwerach, placach i parkach.

Niezwykłe właściwości cortenu

Niska metalowa doniczka z cortenu jest przede wszystkim odporna na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, takich jak promieniowanie UV czy mróz. Pojawiające się na jej powierzchni rdzawe zacieki sprawiają, że donice ogrodowe ze stali kortenowskiej są niepowtarzalne i ciężko przewidzieć, jaki ostatecznie przybiorą wygląd. Ich indywidualnych charakter sprawia, że prezentują się nienagannie przez długi czas i nie wymagają konserwacji oraz szczególnej pielęgnacji. Może się zdarzyć, że patyna spływająca wraz z deszczem może zabarwić podłoże. Powstałe plamy można jednak łatwo usunąć przy wykorzystaniu odpowiednich środków chemicznych. Donice z cortenu są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalne rozwiązania i pragną skutecznie wyróżnić swój ogród lub taras. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji, a swoją urodą podkreślą piękno przestrzeni, w której zostaną umieszczone.

Niska metalowa doniczka – Stylowa i elegancka donica

Niska metalowa doniczka podkreśli piękno wszystkich roślin, które się w niej znajdą. Jedną z cech cortenu jest jego spora waga. Dlatego wykonane z niego donice na zewnątrz są bardzo stabilne i nie straszny jest im wiatr. Z ich pomocą można stworzyć miejsce w ogrodzie lub na tarasie, które będzie sprzyjało wypoczynkowi na świeżym powietrzu i z pewnością zachwyci wszystkich gości. Duże donice tarasowe nadają się do trzymania ich na zewnątrz przez cały rok, dzięki swojej wytrzymałości i odporności. Ich niespotykany kolor ożywi każdą aranżację i będzie świetnym tłem dla różnego rodzaju roślin. Wyeksponują kwiaty lub krzewy i nie będą odwracać od nich uwagi. Te donice zewnętrzne nowoczesne szczególnie dobrze komponują się z surowymi i minimalistycznymi elewacjami budynków.

Przed umieszczeniem w nich roślin muszą zostać właściwie przygotowane. Na spód można położyć kamienie, a całą donicę wypełnić ziemią wymieszaną z piaskiem gruboziarnistym. Sprawi to, że donice do ogrodu będą doskonałym miejscem do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.