Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 8

L1000 x W1000mm H1000mm 34kg 950l

Donica plastikowa Marco 8 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 100 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 34 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

GEOMETRIA ZAWSZE W MODZIE

Plastikowa donica w formie ponadczasowej kostki. Dostępna w szerokiej gamie głębokich i niezwykle nasyconych kolorów w połysku, wniesie powiew świeżości i nowoczesności do przestrzeni biurowej, domowej oraz użyteczności publicznej. Dzięki dużej pojemności będzie idealną bazą pod zielone aranżacje złożone z większych roślin ozdobnych.

JAKOŚĆ W STYLU FIBER GLASS

Donica Marco 8 jest wykonana z plastiku powstałego z maty szklanej (fiber glass), żelkotu oraz żywicy. Jest to materiał do zadań specjalnych, który jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz spowodowane niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Właśnie dlatego nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.