Donica aluminiowa – Edoardo 8

L1000 x W500mm H500mm 18kg 250l

Donica Edoardo 8 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 18 kg

Zalecane stosowanie jako donica ogrodowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica metalowa czarna Edoardo 8 to doskonały wybór, jeśli szukasz nowoczesnej dekoracji, w których Twoje rośliny będą prezentować się niebanalnie. Wybrany model to połączenie minimalistycznego designu z klasyczną formą, co sprawia, że donica sprawdzi się niezawodnie w każdej przestrzeni.

Trwałość na lata – donice z aluminium Edoardo 8

Jako wiodący producent donic ozdobnych proponujemy wyłącznie produkty, które wyróżnia wysoka jakość wykonania. Dlatego wszystkie nasze donice są produkowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Prezentowana donica została wykonana z aluminium, materiału o wysokim stopniu i wytrzymałości i trwałości. Dzięki temu donice do kwiatów aluminiowe są odporne na wilgoć, wiatry, dobrze znoszą również intensywne opady deszczu i śniegu. Nie tracą również swoich właściwości przy ekspozycji na promienie słoneczne. Z tego względu donice ogrodowe mrozoodporne oraz duże donice na taras są najczęściej wykonane właśnie ze stopu aluminium. Ten rodzaj materiału wyróżnia także lekkość, co sprawia, że możesz je bez problemu przenosić w dowolne miejsce w razie potrzeby. Są także wygodne w transporcie. Donice aluminiowe zawdzięczają swoją trwałość ich wykonaniu. Zewnętrzna powłoka jest malowana proszkowo, co spełnia nie tylko funkcję estetyczną, ale również konserwacyjną. Tak wykończone donice będą cieszyć Twoje oko na długo, a dzięki ich antykorozyjności posłużą na wiele lat.

Donica metalowa czarna – szyk i elegancja

Duże donice wykonane w czarnym kolorze to ponadczasowy trend w projektowaniu ogrodów oraz eleganckich wnętrz. Stąd nasza donica metalowa czarna stanowi doskonałe uzupełnienie aranżacji w stylu skandynawskim, boho, ale również industrialnym loftowym czy klasycznym. Będzie idealnie prezentować się samodzielnie oraz w połączeniu z innymi donicami aluminiowymi. Dla Twojej wygody oferujemy także możliwość wyboru dowolnego koloru donicy z palety RAL zarówno w opcji matowej, jak i z połyskiem.

Jak przygotować donicę do zasadzenia roślin

Donica metalowa czarna z aluminium Edoardo 8 została wyposażona w kilka otworów odpływowych. W celu skutecznej izolacji roślin, boczne ściany dodatkowo wyłożono dwucentymetrową warstwą styropianu. Do wysadzenia roślin należy przygotować drobne kamienie i keramzyt. Obie warstwy powinieneś wyłożyć na dno donicy, a następnie przykryć starannie siatką cieniującą. Na tak przygotowane podłoże wysyp gruboziarnisty piasek i przykryj go ziemią do sadzenia roślin. Bardzo ważne jest to, aby grubość wszystkich warstw podłoża dopasować odpowiednio do wielkości i szerokości donicy. Duże donice do salonu lub donice wysokie na zewnątrz będą wymagały przygotowania większej ilości materiałów i siatki.