Donica aluminiowa – Edoardo 9

L1200 x W600mm H500mm 25kg 360l

Donica Edoardo 9 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem

WYMIARY DONICY:
Długość: 120 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 25 kg

Zalecane stosowanie jako donica ogrodowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica metalowa dla krzewów Edoardo 9 wykonana jest z wysokiej klasy materiału. Producent donic z arkuszy blachy aluminiowej stworzył donicę, która jest bardzo stabilna oraz sztywna. Posiada otwory odpływowe, dzięki którym nadmiar wody w szybki sposób może wydostać się na zewnątrz donicy. Ściany zostały dodatkowo ocieplone styropianem. Sprawia to, że donice wysokie z aluminium doskonale sprawdzą się jako całoroczne duże donice na zewnątrz.

Donica metalowa dla krzewów – idealna ozdoba każdego ogrodu

Aluminium jest materiałem niezwykle trwałym i wytrzymałym. Sprawia to, że donica metalowa dla krzewów jest odporna na działanie mrozu, szkodliwego promieniowania słonecznego oraz innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Bardzo dobrze znoszą opady śniegu oraz deszczu. I dzięki swojej gładkiej powierzchni te donice do kwiatów nie wchłaniają wody i nie rdzewieją. Mogą zostać pomalowane na zamówienie na dowolny kolor wybrany z bogatej palety RAL, zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej. Sprawia to, że można je z łatwością dopasować do aranżacji własnego ogrodu lub tarasu. Bardzo dobrze prezentują się jako samodzielne elementy dekoracyjne, a także zestawione z innymi donicami w różnych rozmiarach. Dzięki temu można stworzyć z nich niesamowite i nowoczesne kompozycje.

Podkreślenie piękna roślin

Donica metalowa dla krzewów jest na tyle uniwersalna, że można zasadzić w niej nie tylko krzewy i drzewka ozdobne, ale także kolorowe kwitnące kwiaty i trawy. Dzięki temu, że ich wnętrze tworzy ciepłe miejsce dla korzeni nadają się także dla roślin całorocznych. Ponieważ ich korzenie będą dobrze chronione przed nagłymi zmianami temperatur. Te niezwykłe donice do ogrodu wyglądają także świetnie jako dekoracje ustawione przed wejściem do budynków w przestrzeni publicznej, takich jak hotele czy restauracje. Nie obciążają one powierzchni, na której się znajdują. Nowoczesne donice ogrodowe z aluminium pasują praktycznie do każdego ogrodu. Idealnie wkomponują się w aranżacje zarówno nowoczesnych minimalistycznych przestrzeni, jak i tych urządzonych w klasycznym stylu. Można z nich stworzyć niesamowite aranżacje, które będą przyciągały wzrok.

 Aby rośliny zasadzone w nich prezentowały się pięknie donice muszą być przygotowane w odpowiedni sposób.

Na ich dnie najlepiej umieścić kamienie oraz keramzyt. Na nie należy wysypać ziemią oraz piasek gruboziarnisty w proporcjach odpowiednich do rozmiaru donicy. Dzięki temu korzenie rośli będą miały dostęp do odpowiedniej ilości wody oraz powietrza.