Donica aluminiowa – Edoardo 12

L1500 x W600mm H600mm 36kg 540l

Donica Edoardo 12 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem

WYMIARY DONICY:
Długość: 150 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 36 kg

Zalecane stosowanie jako donica ogrodowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Aluminiowa donica dla roślin Edoardo 12 jest najwyższej jakości produktem o nowoczesnym designie. Dzięki swoim prostym i stylowym wyglądzie dopasuje się do różnych aranżacji.

Aluminiowa donica dla roślin wykorzystanie w aranżacji

Edorado 12 to donice wysokie, przeznaczone do eksponowania każdego typu roślin, od krzewów po egzotyczne kwiaty. Te duże donice sprawdzają się zarówno do dekoracji zewnętrznej na balkonie, jako donice na taras, jak i do domu. Idealnie wkomponują się jako duże donice do salonu zaprojektowanym w stylu nowoczesnym i industrialnym, ale przez swój klasyczny wygląd będą pasowały również jako dodatek do wnętrz o innej estetyce. Ich ogromna zaleta to trwałość na warunki pogodowe, co jest bardzo istotne w przypadku umieszczenia ich na zewnątrz. Ta aluminiowa donica dla roślin spokojnie może stać tam całą zimę, ponieważ została wykonana z mrozoodpornego materiału. Również co bardzo istotne, donica jest wykonana z dosyć lekkiego materiału, więc można z łatwością ją przenieść i wyeksponować w innym miejscu. Aby dać możliwość jak najbardziej idealnego wkomponowania ich w każde wnętrze, donice aluminiowe są dostępne we wszystkich kolorach palety RAL.

Donica aluminiowa Edoardo 12 – zalety materiału

Ta aluminiowa donica dla roślin charakteryzuje się wykonaniem z wysokiej jakości produktu o wielu zaletach. Po pierwsze materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Aluminium, z którego stworzone są donice do kwiatów, jest również odporne na negatywne działania promieni UV oraz na nawet bardzo niskie temperatury, dzięki czemu Edorado 12 to donice ogrodowe mrozoodporne. Doskonale znoszą też obfite opady deszczu i śniegu. Dzięki temu mogą one bez problemów upiększać tarasy, ogródki czy balkony przez cały rok. Co więcej, ścianki donic są ocieplane 2cm warstwą styropianu, który pełni funkcję izolacji korzeni roślin w czasie mrozów i upałów.

Przygotowanie donicy do użytku

Aby stworzyć idealne miejsce dla wzrostu i rozwoju roślin w Twojej nowej donicy, musisz zrobić kilka prostych czynności. Po pierwsze, pokryj dno donicy warstwą kamieni lub keramzytu. Zapobiegniesz tym zatrzymywanie się wody i gniciu korzeni. Warto też zastosować siatkę cieniującą. Następnie proporcjonalnie do wielkości doniczki oraz tak, aby było wystarczająco dla korzeni roślinki, którą chcesz posadzić wsyp ziemię. Na koniec umieść w donicy rośliny i obficie je podlej. Pamiętaj, aby do swojej kompozycji wybierać rośliny o podobnych wymaganiach, aby wszystkie dobrze razem rosły.