Donica aluminiowa – Edoardo 11

L1500 x W600mm H400mm 30kg 360l

Donica Edoardo 11 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem

WYMIARY DONICY:
Długość: 150 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 30 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Niskie donice metalowe są nie tylko praktycznym rozwiązaniem dla zasadzenia większej liczby roślin, ale pełnią także funkcję estetyczną. Głównie z tego powodu nowoczesne donice ogrodowe wykonane są z surowców takich jak corten czy aluminium. Są to bowiem materiały trwałe, a jednocześnie atrakcyjne wizualnie.

Niskie donice metalowe Edoardo 11

Wybrany model donicy metalowej został wykonany z aluminium. Ten często wykorzystywany materiał do produkcji donic do roślin wyróżnia wiele zalet. Jest on przede wszystkim bardzo wytrzymały na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego tez donice do ogrodu lub donice tarasowe są najczęściej wykonane właśnie z aluminium. W ten sposób chronią one rośliny przed wiatrem, wilgocią, intensywnymi opadami śniegu i deszczu, a w lecie przed promieniowaniem UV. Na popularność donic z aluminium wpływa również ich lekkość, co znacznie ułatwia ich transport i przenoszenie. Aluminium zapobiega również rozwojowi korozji, co sprawia, że tymi metalowymi donicami możesz cieszyć oko na dłużej. Trwałość powłoki zewnętrznej gwarantuje również zastosowanie malowania sposobem proszkowym. Takie wykończenie wpływa również na wyjątkową estetykę tych donic.

Donice aluminiowe – elegancja i oryginalność

Z naszymi donicami aluminiowymi nadasz niepowtarzalny charakter każdej przestrzeni i wydobędziesz piękno zasadzonych w nich roślin. Ich minimalistyczne, geometryczne kształty pozwolą na uzyskanie ciekawego efektu aranżacyjnego. Dodatkowo oferujemy możliwość wykonania donicy w dowolnie wybranym przez Ciebie kolorze z palety RAL. Twoje donice do kwiatów mogą także być wykończone zarówno w wersji matowej, jak i w połysku. Jako producent donic ogrodowych stawiamy przede wszystkim na trwałość i wysoką jakość naszych produktów.

Niskie donice metalowe a sadzenie roślin

Donica aluminiowa Edoardo 11 została wyposażona w kilka otworów odpływowych. Jej ścianki boczne zostały dodatkowo wyłożone warstwą styropianu o grubości 2cm. Zapewnia to dodatkową ochronę izolacyjną dla zasadzonych w niej roślin. Przed wysadzeniem roślin przygotuj podłoże drenujące w postaci kamieni oraz keramzytu. Wyłóż je kolejno na dno donicy i przykryj dokładnie warstwą siatki cieniującej. Zapewni to optymalny rozwój Twoich kwiatów lub krzewów. Na tak przygotowane podłoże wysyp następnie gruboziarnisty piasek oraz ziemię sadzenia kwiatów. Pamiętaj, że grubość każdej z warstw podłoża powinna być dopasowana pod kątem wielkości i szerokości donicy aluminiowej. Donice wysokie czy duże donice na zewnątrz będą wymagały przygotowania większej ilości materiałów niż niskie donice metalowe.