Donica aluminiowa – Edoardo 13

L2000 x W600mm H600mm 43kg 720l

Donica Edoardo 13 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem

WYMIARY DONICY:
Długość: 200 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 43 kg

Zalecane stosowanie jako donica ogrodowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Nowoczesna długa donica metalowa Edoardo 13 posiada niezwykle wysublimowany kształt, który doskonale podkreśla urok umieszczonych w niej roślin. Wprowadzają przytulną atmosferę do ogrodu lub na taras i zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu. Te niezwykłe donice wysokie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną skutecznie wyróżnić swoją posesję i zachwycić wszystkich gości.

Długa donica metalowa z aluminium

Aluminium, z którego wykonywane są duże donice na zewnątrz sprawia, że są one niezwykle trwałe i odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Mróz oraz promieniowanie UV nie wpływają na nie w żaden sposób. Producent donic umożliwia pomalowanie ich proszkowo na dowolnie wybrany kolor z palety RAL, dzięki czemu wpasują się idealnie w całą kompozycję ogrodu lub tarasu. Powłoka ta utrzymuje się na niej przez wiele lat. Nie blakną, nie gniją oraz nie podlegają korozji. Powierzchnia donic jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, a brak porów i szczelin sprawia, że woda nie wnika do wnętrza. Nie wymaga także regularnej konserwacji, dzięki czemu są one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią spędzać wolnego czasu na pracach w ogrodzie. Ta długa donica metalowa nie potrzebuje żadnych dodatków, aby wyglądała efektownie i stylowo.

Uniwersalne zastosowanie

Donice do kwiatów z aluminium można w dowolnej chwili przenieść w inne miejsce. Dzięki temu z łatwością można stworzyć samodzielne aranżacje lub ustawić kilka donic obok siebie. Doskonale wyglądają w nich zarówno kolorowe kwiaty kwitnące, jak i krzewy, a także trawy i drzewka ozdobne. Bardzo ciekawie wygląda długa donica metalowa Edoardo 13 dobrana pod kolor roślin w niej zasadzonych, ponieważ dodatkowo podkreśla ich piękno i barwę. Jest ona idealnym uzupełnieniem ogrodu nowoczesnego, minimalistycznego oraz bardziej awangardowego.

Przygotowanie donicy

Aluminiowa donica do ogrodu posiada ścianki dodatkowo ocieplone warstwą styropianu. Dzięki temu korzenie roślin skutecznie chronione są przed zimnem oraz nagłymi zmianami temperatury, które mogłyby im zaszkodzić. Sprawia to, że nowoczesne donice ogrodowe mogą pozostać na zewnątrz przez cały rok. Wystarczy zasadzić w nich rośliny kwitnące o różnych porach roku. Do tego, aby rosły one właściwie konieczne jest stworzenie im odpowiednich warunków. Dno donicy warto wyłożyć kamieniami oraz keramzytem. Zapewnią one dopływ powietrza oraz usuną nadmiar wody. Całą donicę trzeba wypełnić ziemią i piaskiem gruboziarnistym, których proporcje trzeba dopasować do jej wielkości. Dzięki temu będą one mogły rozwijać się w komfortowych warunkach.