Donica metalowa – corten Cubi 24

Nowoczesne donice metalowe Cubi 24 wykonane ze stali korteńskiej pomagają skutecznie zaznaczyć indywidualność oraz niepowtarzalność aranżacji.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

100

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Nowoczesne donice metalowe wykonane ze stali korteńskiej pomagają skutecznie zaznaczyć indywidualność oraz niepowtarzalność aranżacji. Z biegiem czasu na jej powierzchni pod wpływem czynników zewnętrznych pojawia się warstwa patyny, która jest cechą charakterystyczną dla tego niezwykłego materiału, jakim jest stal corten. Wykonane z niej donice do ogrodu starzeją się z klasą, co skutecznie wyróżnia je od innych pojemników. Świetnie prezentują się jako pojedyncze elementy dekoracyjne oraz zestawione z innymi donicami. Szczególnie dobrze podkreślają surowy charakter betonowych elewacji.

Nowoczesne donice metalowe – Trwałość i wytrzymałość

Nowoczesne donice metalowe są bardzo nieprzewidywalne, ponieważ ciężko określić, jak dokładnie będą wyglądały za kilka lat. Jedno jest pewne – z biegiem czasu nie stracą swego uroku, a rdzawe plamy będą dodatkowo zabezpieczały powierzchnię donicy. Nawet jeśli pojawią sią na niej zarysowania dzięki patynie będą niewidoczne. Donice na zewnątrz z cortenu są na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, takich jak szkodliwe promieniowanie słoneczne lub mróz. Sprawia to, że mogą ozdabiać ogród przez cały rok, nawet w zimie. Trzeba mieć na uwadze jedynie to, że patyna wraz z deszczem może brudzić podłoże, na których znajduje się donica. Są one jednak łatwe do usunięcia przy wykorzystaniu środków chemicznych. Donice ogrodowe z cortenu są także dość ciężkie i mogą być trudne w przenoszeniu, ale dzięki temu są stabilne.

Nowoczesny wygląd donic

Nowoczesne donice metalowe idealnie wpasowują się w nowoczesne trendy aranżacji wnętrz oraz ogrodów. Skutecznie przyciągają wzrok i doskonale podkreślają piękno roślin. Mogą być stosowane zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i do ozdoby galerii handlowych, biur czy skwerów. Ich rdzawy odcień będzie świetnie komponował się z zielenią roślin. Jest to doskonały wybór do każdego ogrodu, altany oraz tarasu. Przestrzeń, w której wykorzystuje się donice zewnętrzne nowoczesne sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Pojemniki te skutecznie ożywią każdą aranżację i pięknie wyeksponują rośliny. Dzięki temu, że nie wymagają specjalnej pielęgnacji są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę i praktyczne rozwiązania.

Aby spełniały one swoją funkcję duże donice tarasowe muszą zostać właściwie przygotowane. W tym celu przed zasadzeniem w nich roślin ich wnętrze trzeba wypełnić ziemią zmieszaną z piaskiem gruboziarnistym w proporcjach dostosowanych do wielkości donicy. Na spodzie należy umieścić kamienie lub keramzyt. Dzięki temu kwiaty lub krzewy będą miały idealne warunki do prawidłowego wzrostu oraz rozwoju.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
nowoczesne donice metalowe Cubi 24

Donica metalowa – corten Cubi 24

0,00