Regał metalowy – corten Armadio 1

L600 x W600mm H600mm 36kg 210l

Pojemnik na drewno wykonany jest z blachy corten.

Długość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość blachy: 2 mm -3 mm
Waga: 36 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Miejsce na drewno do kominka powinno znaleźć się w każdym przydomowym ogrodzie. Do przechowywania drewna najlepiej sprawdzi się solidny regał wykonany ze stali corten. Przechowywany w nim opał będzie chroniony przed wilgocią i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Odpowiednie ułożenie go w takim regale sprawi, że będzie ono zawsze suche.

Miejsce na drewno do kominka – Właściwości cortenu

Miejsce na drewno do kominka wykonane z niezwykłego materiału, jakim jest stal kortenowska jest bardzo trwałe i solidne. Materiał ten zapewni nietuzinkowy i elegancki wygląd regału. W przypadku cortenu stały proces samoistnego rdzewienia jest ogromną zaletą. Rdzawe nacieki w kolorze czerwonym i złotym nadają wykonanym z niego przedmiotom niesamowitego charakteru. Poddana procesowi naturalnego dojrzewania w warunkach optymalnej wilgotności pokrywa się patyną o grubości 0,1 m. Proces ten zatrzymuje się, a wytworzona warstwa jest świetną dekoracją i ochroną zarazem. Wytworzona warstwa jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, mróz i promienie UV. W przypadku wystąpienia delikatnych rys czy uszkodzeń będą one niewidoczne dzięki oryginalnemu wyglądowi cortenu.

Funkcjonalność i estetyka

Miejsce na drewno do kominka oraz paleniska pomoże zachować porządek w ogrodzie. Regał wykonany ze stali kortenowskiej może być śmiało używany także we wnętrzach pomieszczeń. Pasuje on zarówno do nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji, jak i tych urządzonych w stylu klasycznym. Umieszczając regał z cortenu na zewnątrz trzeba pamiętać jednak o tym, że może on brudzić powierzchnię, dlatego trzeba go postawić w odpowiednim miejscu. Materiał ten charakteryzuje się także dużą wagą, co może utrudniać przenoszenie rzecz z niego wykonanych. Corten jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie zaskakujące i nieoczywiste rozwiązania. Dekoracyjne nacieki przez cały czas ewoluują, przez co ciężko przewidzieć, jaki ostatecznie kolor przybierze. Taki regał z pewnością będzie przyciągał uwagę gości. Można go zestawić z kilkoma innymi o różnych rozmiarach, dzięki czemu powstanie ciekawa i praktyczna kompozycja. Pojemne półki umożliwiają przechowywanie w nim drewna, a także różnych akcesoriów przydatnych do grillowania.