Donica betonowa – Roberto

L1000 x W500mm H500mm 137kg 190l

Donica Roberto jest wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 137 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Ponadczasowa donica betonowa ROBERTO i możliwości jej zastosowania

Donice betonowe do ogrodu to ponadczasowy wybór, który prezentuje się nienagannie pomimo upływu lat i trudnych warunków atmosferycznych. Model ROBERTO charakteryzuje się klasycznym kształtem, uniwersalną kolorystyką i dużymi wymiarami. Pozwalają na stworzenie unikatowych kompozycji roślinnych złożonych z kwiatów, traw, drzew i krzewów. Donica stanowi bezpieczną i trwałą bazę, idealną do wszelkich aranżacji na świeżym powietrzu.

Donice z betonu ROBERTO – możliwości zastosowania

ROBERTO reprezentuje donice betonowe do ogrodu o najbardziej klasycznym, a przez to również ponadczasowym designie. Ze względu na fakt, że produkt dostępny jest w uniwersalnej palecie barw – bieli, szarości i czerni – z łatwością dostosowuje się do każdego stylu aranżacyjnego. Betonowe donice można stosować nie tylko w prywatnych ogrodach, ale również w różnych miejscach publicznych. Doskonale sprawdzą się jako dekoracja rozległych dziedzińców pomiędzy budynkami, a także w parkach, na placach publicznych i na deptakach. Można ustawiać je też przy wejściach do obiektów użyteczności publicznej, hoteli, restauracji czy centrów handlowych.

Donice betonowe do ogrodu – jakie są ich podstawowe cechy?

Donice betonowe do ogrodu to produkty wykonane z tak zwanego ultra betonu. Jego podstawową cechą jest przede wszystkim wysoka wytrzymałość – na ściskanie, uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, pęknięcia, działanie czynników atmosferycznych, takich jak skrajne temperatury, deszcz, śnieg czy silne promieniowanie słoneczne. Donice ROBERTO nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji, są łatwe w utrzymaniu i na długo zachowują swój oryginalny wygląd. Ze względu na duży rozmiar i wagę nie pozwalają na częste zmiany aranżacji, jednak równocześnie chronią się tym, przed kradzieżą oraz uszkodzeniami spowodowanymi przez burze i porywisty wiatr.

Jak przygotować do użytku donice betonowe?

Po zakupie donic betonowych nie pozostaje nam nic innego, jak umieścić je w określonym miejscu, a następnie obsadzić zieloną roślinnością.  Donice ogrodowe  Roberto nie uległy uszkodzeniu wskutek działania wilgoci i mrozu, należy ustawić je na terenie przepuszczającym wodę lub na specjalnych nóżkach, które uniosą ich konstrukcję i pozwolą wodzie spływać przez specjalne otwory, które posiada dno każdej donicy.

Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj,

 

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,