Donica plastikowa z włókna szklanego – Emilio 1

L900 x W300mm H800mm 17kg 160l

Donica plastikowa Emilio 1 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 90 cm
Szerokość: 30 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 17 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

NOWY WYMIAR DEKORACJI

Ta plastikowa donica o ciekawym, wydłużonym kształcie na planie prostokąta idealnie nadaje się do tworzenia mobilnych, zielonych ścian – zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL – od stonowanych szarości, do szalonych czerwieni i żółci – sprawia, że może być ona wykorzystana jako ozdoba w domu, biurze, restauracji, czy galerii handlowej.

TRWAŁOŚĆ & BEZPIECZEŃSTWO

Donica wykonana została z wytrzymałego plastiku – mieszanki maty szklanej, żelkotu i żywicy. Wyposażenie jej w specjalne otwory w dnie oraz izolację ścian za pomocą styropianu stwarza bezpieczne i komfortowe warunki dla zasadzonych w niej roślin.