Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 2

Wysokie donice z włókna szklanego Carlo 2 to idealne rozwiązanie do wszystkich wnętrz zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

15

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Carlo 2 to klasyczna, a zarazem nowoczesna donica z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej. Jest przeznaczona głównie do wnętrz, jednak świetnie sprawdzi się także na balkonach, tarasach oraz w ogrodach. Wysokie donice z włókna szklanego to idealne rozwiązanie do wszystkich wnętrz – klasycznych oraz nowoczesnych. Dzięki swojej eleganckiej, a jednocześnie prostej formie, będą one stanowić doskonały element większej aranżacji, ale także będą świetną pojedynczą dekoracją. Donicę Carlo 2 można również wykorzystać jako osłonkę. W standardzie wykonujemy donice z otworem przelewowym, jednak na wyraźnie życzenie klienta możemy je zrobić bez otworu.

Właściwości materiału.

Materiał który wykorzystujemy do produkcji donic Carlo 2 ma wiele zalet i na szczęście znacznie mniej wad. Największą zaletą materiału jest odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, mróz, a także promienie UV. Dodatkową warstwę cieplną stanowią ścianki donicy, które wzmacniamy i wykładamy styropianem o grubości 2 cm. Wysokie donice z włókna szklanego są lekkie, a wybór koloru jest naprawdę ogromny – w grę wchodzą wszystkie kolory z palety RAL.

Jedną wadą, jaką posiadają donice jest żółknięcie spowodowane wieloletnim eksponowaniem donicy na światło słoneczne.

Przeznaczenie w aranżacji i wykorzystanie Carlo 2.

Kwadratowe wysokie donice z włókna szklanego stanowią idealny dodatek do każdego rodzaju wnętrza. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie – mogą znajdować się one w mieszkaniu, domu oraz biurze, ale również na balkonach, tarasach oraz przed wejściem do biurowców.

Ze względu na swoją bogatą ofertę kolorystyczną oraz niepowtarzalną strukturę, donica Carlo 2 będzie stanowić świetny dodatek do przestronnych wnętrz biur, a także hoteli. Ich największy urok tkwi w prostocie kształtu. Jeśli chcesz zatem, aby Twoje wnętrza nabrały zdecydowanego charakteru, wysokie donice z włókna szklanego będą strzałem w dziesiątkę. Przyciągając uwagę niejednego odwiedzającego.

Carlo 2 będzie także świetnym dodatkiem na tarasy, balkony oraz przed wejścia biurowców. Donice będą stanowić również naturalną, estetyczną barierę wokół tarasu lub balkonu – ich zadaniem będzie wówczas ochrona przed wiatrem i niechcianymi spojrzeniami sąsiadów.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
wysokie donice z włókna szklanego Carlo 2

Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 2

100,00