Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 2

L400 x W400mm H1000mm 15kg 140l

Donica plastikowa Carlo 2 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donica jest wyposażona w dodatkową półkę, na wysokości 40 cm od górnej krawędzi.
Z tego względu otworu odpływowego nie wykonujemy.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 40 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 100 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 15 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Carlo 2 to klasyczna, a zarazem nowoczesna donica z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej. Jest przeznaczona głównie do wnętrz, jednak świetnie sprawdzi się także na balkonach, tarasach oraz w ogrodach. Wysokie donice z włókna szklanego to idealne rozwiązanie do wszystkich wnętrz – klasycznych oraz nowoczesnych. Dzięki swojej eleganckiej, a jednocześnie prostej formie, będą one stanowić doskonały element większej aranżacji, ale także będą świetną pojedynczą dekoracją. Donicę Carlo 2 można również wykorzystać jako osłonkę. W standardzie wykonujemy donice z otworem przelewowym, jednak na wyraźnie życzenie klienta możemy je zrobić bez otworu.

Właściwości materiału.

Materiał który wykorzystujemy do produkcji donic Carlo 2 ma wiele zalet i na szczęście znacznie mniej wad. Największą zaletą materiału jest odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, mróz, a także promienie UV. Dodatkową warstwę cieplną stanowią ścianki donicy, które wzmacniamy i wykładamy styropianem o grubości 2 cm. Wysokie donice z włókna szklanego są lekkie, a wybór koloru jest naprawdę ogromny – w grę wchodzą wszystkie kolory z palety RAL.

Jedną wadą, jaką posiadają donice jest żółknięcie spowodowane wieloletnim eksponowaniem donicy na światło słoneczne.

Przeznaczenie w aranżacji i wykorzystanie Carlo 2.

Kwadratowe wysokie donice z włókna szklanego stanowią idealny dodatek do każdego rodzaju wnętrza. Ich zastosowanie jest naprawdę szerokie – mogą znajdować się one w mieszkaniu, domu oraz biurze, ale również na balkonach, tarasach oraz przed wejściem do biurowców.

Ze względu na swoją bogatą ofertę kolorystyczną oraz niepowtarzalną strukturę, donica Carlo 2 będzie stanowić świetny dodatek do przestronnych wnętrz biur, a także hoteli. Ich największy urok tkwi w prostocie kształtu. Jeśli chcesz zatem, aby Twoje wnętrza nabrały zdecydowanego charakteru, wysokie donice z włókna szklanego będą strzałem w dziesiątkę. Przyciągając uwagę niejednego odwiedzającego.

Carlo 2 będzie także świetnym dodatkiem na tarasy, balkony oraz przed wejścia biurowców. Donice będą stanowić również naturalną, estetyczną barierę wokół tarasu lub balkonu – ich zadaniem będzie wówczas ochrona przed wiatrem i niechcianymi spojrzeniami sąsiadów.