Donica aluminiowa – Apollo 21 Mobile

Wysoka wąska donica taka jak Apollo 21 Mobile sprawdza się doskonale wszędzie, gdzie jest potrzeba dokonywania zmian aranżacji wystroju.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

25

Rodzaj podstawy

Bez nóżek, Z nóżkami

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Bez nóżek
Z nóżkami
  • *Rodzaj podstawy

    Reset options

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Donica Apollo 21 Mobile

Wysoka wąska donica to zawsze dobry wybór, jeśli chcesz utrzymać swój dom w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Dzięki swoim właściwościom może ona zostać postawiona również w ogrodzie, na tarasie oraz balkonie. Ta czarna donica na kółkach jest mrozoodporna oraz odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nie groźne jest jej również promieniowanie UV. Materiałem, z którego jest wykonana jest aluminium, a doniczki aluminiowe są znane ze swojej wytrzymałości oraz lekkości. Jest to więc idealna propozycja dla osób szukających idealnej doniczki do postawienia na zewnątrz. Dzięki swojemu designowi oraz prostemu prostokątnemu kształtowi idealnie wyeksponuje uprawiane w nim rośliny. Tyczy się to również przestrzeni publicznych jak parki.

Nasza wysoka wąska donica i jej zalety

Nasz produkt posiada przymocowane kółka, co umożliwia łatwe przestawienia nawet wypełnionej już donicy. Aby się one nie rzucały w oczy są one ukryte. Możliwy jest wybór podstawy z całkowitym ich zakryciem lub tylko częściowym. Boczne ścianki donicy już na etapie produkcji wykładamy styropianem o grubości 2 cm. Sama donica waży jedyne 25 kg i ma pojemność 520 litrów. Ponadto istnieje możliwość doboru dowolnego koloru z palety RAL w wersji matowej, jak i z połyskiem. Umożliwia to częściową personalizację. Powłoka zewnętrzna jest bardzo trwała dzięki pokryciu jej farbą poliuretanową. Ta cecha sprawia, że donica Apollo 21 wygląda świetnie przez wiele lat. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest więc odporny na odkształcenia oraz blaknięcie. Ta wysoka wąska donica posiada ponadto 2 otwory odpływowe w dnie o średnicy około 5 cm, które odprowadzają nadmiar wody.

Jak przygotować aluminiowe donice z kółkami do użytkowania?

Początkowo donicę należy wyścielić matą drenażową. Następnie należy wypełnić ją 4 warstwami w tej konkretnej kolejności: kamieniami 16 – 50mm, keramzytem, piaskiem gruboziarnistym 1mm – 2mm oraz ziemią. Każda warstwa powinna zajmować 1/4 pojemności donicy. Między warstwą keramzytu i piasku należy włożyć siatkę cieniującą. Dzięki temu górne warstwy wypełnienia pozostaną w górnej części donicy. Jest to ważne gdyż zapewnia drożność otworów odpływowych. Tak przygotowana donica aluminiowa jest gotowa do użytku.

Model Apollo 21 Mobile sprawdza się doskonale wszędzie tam, gdzie jest potrzeba dokonywania częstych zmian aranżacji wystroju. To model niemal idealny dla restauracji, biur, sal konferencyjnych oraz prywatnych tarasów.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
wysoka wąska donica Apollo 21 mobile

Donica aluminiowa – Apollo 21 Mobile

11 111,00  Select options