Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 13

L1600 x W1600mm H500mm 38kg 1230l

Donica plastikowa Marco 13  wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 160 cm
Szerokość: 160 cm
Wysokość: 50 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 38 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Wielkie donice to w ostatnim czasie prawdziwy hit aranżacyjny. Dostępna w naszym sklepie internetowym donica z włókna szklanego MARCO 13 doskonale wpisuje się w trend. A przy tym jest produktem niezwykle odpornym i funkcjonalnym. To doskonała propozycja dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie połączenie praktycznych rozwiązań z nowoczesnym designem. Chociaż bardzo duża, donica nie przytłacza swoją formą, która jest minimalistyczna i nowoczesna. Specjalnie zabezpieczone styropianem boczne ścianki oraz fabrycznie wykonane otwory odprowadzające wodę, sprawiają, że donica świetnie sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.

Wielkie donice z włókna szklanego MARCO 13 w aranżacjach wnętrz

Donica z włókna szklanego MARCO 13 to harmonijne połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Właśnie dlatego świetnie sprawdzi się zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych aranżacjach. Wielkie donice doskonale sprawdzą się w otwartych przestrzeniach, takich jak mieszkania loftowe czy duże salony. Będą jednak fantastycznie prezentowały się także na patio, tarasach czy w ogrodzie. Ze względu na minimalistyczną i nowoczesną formę to doskonałe rozwiązanie do wnętrz industrialnych, a nawet skandynawskich. Donica z włókna szklanego MARCO 13 na życzenie klienta może zostać pozbawiona otworów odprowadzających wodę i służyć jako osłonka. Możliwość wybrania różnych kolorów z palety RAL sprawia, że jest to rozwiązanie bardzo uniwersalne. Dzięki czemu można łatwo dopasować do swojego indywidualnego gustu. Ogromna donica pozwala puścić wodze wyobraźni w kwestiach aranżacyjnych.

Donica z włókna szklanego MARCO 13 – poznaj zalety materiału

Wielkie donice wykonane z włókna szklanego to prawdziwie rewolucyjne rozwiązanie. Materiał ten charakteryzuje się bowiem wieloma czynnikami, które sprawiają, że wykonane z niego produkty mogą być uznawane za elementy do zadań specjalnych. Donice z włókna szklanego są odporne na skrajne warunki atmosferyczne, dlatego mogą stać na zewnątrz zarówno podczas dużych mrozów, jak i upałów. Zwracamy jednak uwagę aby donice z włókna szklanego nie były eksponowane bezpośrednio na światło słoneczne. Po wielu latach grozi to niestety zżółknięciem lub zblaknięciem koloru.