Donica plastikowa z włókna szklanego – Camilio 4

Jeśli szukasz estetycznej trwałej dekoracji dla swojej roślinności, wąska donica z włókna szklanego Camilio 4 to wybór niemal idealny.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

6

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Jeśli szukasz estetycznej i nowoczesnej dekoracji dla swojej roślinności, wąska donica z włókna szklanego z serii Camilio to wybór idealny. To połączenie dobrego stylu, wytrzymałości i estetyki w najlepszym wydaniu.

Wąska donica z włókna szklanego – gwarancja trwałości

Donice typu fiberglass są przystosowane do zmiennych warunków zewnętrznych, dlatego są często wybierane na donice do ogrodu. Włókno szklane wykazuje bowiem bardzo dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych. Pod wpływem mrozu, deszczu, wilgoci ani promieniowania słonecznego nie zmienia ono swoich właściwości. Należy jedynie pamiętać, aby nie wystawiać plastikowych doniczek na długotrwałą ekspozycję światła słonecznego. Może to spowodować ich zżółknięcie, co umniejszy ich walory estetyczne.

Aranżacje z wykorzystaniem donic z włókna szklanego

Małe doniczki plastikowe jak i wąska donica z włókna szklanego umożliwiają stworzenie atrakcyjnych kompozycji kwiatów w domu lub na zewnątrz. Ich geometryczne kształty nadają im klasy. Jednocześnie doskonale podkreślają akcenty roślinne zarówno w biurze, jak i na balkonie czy jako donice w ogrodzie. Kwadratowe donice plastikowe z włókna szklanego dodają elegancji i wnoszą powiew nowoczesności, stanowiąc zgrabny element dekoracyjny.

Wąska donica z włókna szklanego z serii Camilio

Możliwość wyboru dowolnego koloru Twojej donicy z planety RAL oferuje bogaty wachlarz inspiracji do zaprojektowania przestrzeni ogrodu, balkonu czy wnętrza. W standardowej wersji są one w kolorze 7016 i 9016. W zależności od aranżacji masz opcję wyboru pomiędzy matową lub półmatową wersją kolorystyczną każdej z donic.  Co więcej, na wyraźne życzenie naszego Klienta jesteśmy w stanie wykonać także donicę w formie samej osłonki, bez otworu odpływowego. Ściankę wykonujemy z jednej warstwy włókna szklanego. Wyróżnia to donice z serii Camilio od grubszych odpowiedników donic, których ścianki tworzą dwie warstwy włókna szklanego.

Sadzenie roślin w donicach z włókna szklanego

Wąska donica z włókna szklanego została wyposażona w dodatkowe otwory odpływowe w dnie. Aby zapewnić Twoim roślinom i ich korzeniom lepszą termoizolację, jej ścianki zostały ocieplone styropianem o grubości 2cm. Przed zasadzeniem kwiatów należy przygotować warstwę drenażu. Na dno donicy wysyp kamienie lub keramzyt, a następnie okryj je dokładnie agrowłókniną bądź siatką cieniującą. Na tak przygotowane podłoże wysyp warstwę ziemi lub gruboziarnistego piasku. Większe donice ogrodowe z włókna szklanego będą wymagały przygotowania grubszego podłoża. Ważne, aby ustawić donicę na nóżkach z tworzywa, na przykład z gumy, lub umieścić ją na przepuszczalnym podłożu. Dzięki temu nadmiar wody będzie mógł być swobodnie odprowadzany na zewnątrz.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
wąska donica z włókna szklanego Camilio 4

Donica plastikowa z włókna szklanego – Camilio 4

0,00