Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 1

Jako producent donic z włókna szklanego uważamy, że Carlo 1 to uniwersalna donica pasująca do właściwie każdego rodzaju wnętrz.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

12

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Donica z włókna szklanego CARLO 1 to uniwersalna donica pasująca do każdego rodzaju wnętrz. Producent donic z włókna szklanego stosuje w swoich produktach fiberglass, który jest tworzywem sztucznym wzmocnionym cienkimi włóknami krzemu połączonego z żywicą poliestrową. Włókno to jest mniej kosztowne a zarazem bardziej elastyczne niż włókno węglowe.

Nowoczesne donice

Donice CARLO 1 wykonane z włókna szklanego charakteryzują się prostą, ale zarazem elegancką i nowoczesną formą. Idealnie sprawdzą się jako element wyposażenia domu, mieszkania, biura lub gabinetu. producent donic z włókna szklanego zadbał o to, aby występowały one w wielu wymiarach i formach, dzięki czemu można zasadzić w nich różnego rodzaju rośliny. Donice te są odporne na działanie promieni słonecznych, ale trzeba pamiętać, że nie powinny być przez wiele lat eksponowane bezpośrednio na nie, bo może to skutkować pogorszeniem walorów estetycznych. Donice te nie ulegają korozji nawet bez pokrycia ich dodatkową warstwą ochronną. Są bardzo lekkie, dlatego ich przenoszenie nie sprawia problemu, a podłoże, na którym się znajduje nie odkształca.

Uniwersalna dekoracja

Producent donic z włókna szklanego umożliwia pomalowanie ich na dowolnie wybrany kolor z palety RAL, co sprawia, że można je łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb. Dzięki swoim mrozoodpornym właściwościom donice te mogą spędzić całą zimę na zewnątrz, a nie powstaną na nich uszkodzenia. Doskonale nadają się do upraw roślin tropikalnych, gdyż doskonale znoszą wilgoć i duszne powietrze w oranżeriach. Można w nich zasadzić również krzewy, zioła czy małe drzewka. Każda donica posiada dodatkową 2-centymetrową warstwę styropianu, co chroni korzenie roślin przed nagłymi zmianami temperatur. Donice mogą zostać wykonane bez dziur odpływowych na życzenie klienta.

Przygotowanie donicy do zasadzenia roślin

Przed zasadzeniem rośliny do donicy trzeba ją najpierw odpowiednio przygotować. Na spód warto rozłożyć kamienie lub keramzyt, aby korzenie miały odpowiednią cyrkulację powietrza. Ilość wsypywanej ziemi oraz piasku drobnoziarnistego, który ją rozpulchni, trzeba dostosować do wielkości wybranej donicy. Do tak przygotowanego podłoża można zasadzić ulubione kwiaty lub krzewy.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donice z włókna szklanego producent Carlo 1

Donica plastikowa z włókna szklanego – Carlo 1

100,00