Donica aluminiowa – Tiziano 1

Okrągłe donice aluminiowe Tiziano 1 to proste w swojej formie i efektowne donice przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Efekt Powierzchni

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

13

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Okrągłe donice aluminiowe Tiziano 1 to proste w swojej formie i niezwykle efektowne donice do kwiatów. Przeznaczone są do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ich atutem jest przede wszystkim nowoczesny i ponadczasowy design, różnorodność kolorystyczna oraz trwałość. Dzięki niskiej wadze i wyjątkowym właściwościom donic Tiziano można korzystać na każdym podłożu i w dowolnych warunkach – we wnętrzach i w ogrodach.

Okrągłe donice aluminiowe Tiziano – do domu i ogrodu

Okrągłe donice aluminiowe Tiziano 1 są na tyle lekkie, że mogą bez problemu zdobić zarówno wnętrza prywatnych mieszkań, ich balkony i tarasy, jak i ogrody czy partery budynków publicznych. Uniwersalność ich zastosowania wynika także z właściwości materiału, z którego zostały one wykonane. Charakteryzuje się on dużą wytrzymałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych, dlatego donice aluminiowe Tiziano 1 mogą zdobić wnętrza i przestrzenie na świeżym powietrzu.

Trwałe, estetyczne i funkcjonalne – donice do ogrodu z aluminium Tiziano

Aluminium, z którego produkujemy okrągłe donice aluminiowe Tizino 1 wyróżniają się nie tylko lekkością, ale również wyjątkową trwałością. Donicom nie jest straszny deszcz, wiatr, mróz ani promieniowanie słoneczne. Dzięki ociepleniu w postaci warstwy styropianu, produkty dbają też o kondycję roślin przebywających na zewnątrz w niskich temperaturach. Donice są malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Sprawia to, że zaaplikowana na nie farba prezentuje się nieskazitelnie niezależnie od warunków, w jakich donica jest przechowywana. Model Tiziano 1 może zyskać zarówno metaliczne, jak i błyszczące lub matowe wykończenie, co pozwala dopasować go do rozmaitych aranżacji.

Jak przygotować do użytku donicę aluminiową?

Właściwe przygotowanie donicy aluminiowej do zasadzenia w niej nowej rośliny to podstawa jej prawidłowego wzrostu. Spód donicy polecamy zatem wysypać odpowiednią do wielkości produktu ilością kamieni lub kermazytu, który zadba o właściwe nawodnienie. Dopiero na taką warstwę wykładamy ziemię, najlepiej w połączeniu z gruboziarnistym piaskiem, warunkującym optymalne natlenienie. Tak przygotowana donica aluminiowa stworzy idealne warunki do rozwoju każdej rośliny.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Okrągłe donice aluminiowe Tiziano 1

Donica aluminiowa – Tiziano 1

100,00