Donica betonowa – Giacomo

Te produkty to mocne i trwałe, odporne na silne wiatry nowoczesne donice z polimerobetonu, w których posadzimy kwiaty i ozdobimy nasze otoczenie.

Nóżki

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

80

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Duży ciężar własny
Duży ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Wymagany wózek widłowy
Wymagany wózek widłowy

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Nowoczesne donice betonowe

Bardzo stylowa donica GIACOMO o okrągłym kształcie doskonale aranżuje się w każdym miejscu, bez wątpienia kwiaty w niej tworzą ładny okrągły dekoracyjny kształt. Są to mocne i trwałe, odporne na silne wiatry nowoczesne donice, w których posadzimy kwiaty i ozdobimy nasze otoczenie. Mogą stać na chodnikach miejskich, placach (deptakach) oraz w przydomowych ogródkach i na tarasach.

Wykorzystanie i przeznaczenie w aranżacji

Mając dom, możemy postawić nowoczesne donice betonowe po bokach drzwi wejściowych, pod oknami lub w na trawniku przed domem. Pięknie prezentują się także przy furtce oraz w głębi ogrodu. Ustawione na tarasie nadadzą romantyzmu temu miejscu. Możemy w donicach posiać drobne kwiatki, tworząc z nich małą kolonię, ale doskonale będą w nich wyglądać także duże kwiaty. Wspaniały efekt dadzą np. hortensje bukietowe lub ozdobne trawy. Drzewko bonsai albo inny ozdoby krzew również mogą być posadzone w dużej donicy.

Nowoczesne donice z polimerobetonu są odpowiednie także do aranżacji przestrzeni miejskich. Idealnie udekorują wejście do kawiarni, pizzerii, restauracji. Ustawione po bokach wejścia lub pod ścianą z ekspozycją kwiatową także nadadzą miejscu miły wygląd. Ogródki restauracyjne i kawiarniane będą świetnym miejscem do wykorzystania tam kwiatów w donicach.
Donice GIACOMO z wielobarwnymi pachnącymi kwiatami ustawionymi wokół miejskiego deptaku, czy na chodniku między latarniami i ławeczkami, nadadzą miastu przyjazne oblicze. Tarasy w kurortach i domach wczasowych upiększone roślinami w donicach pozwolą wypoczywającym tam ludziom nacieszyć się bliskością przyrody.

Właściwości materiału (zalety i wady)

Z racji tego, że nowoczesne donice są wyprodukowane z myślą o postawieniu ich na zewnątrz, mają one odpowiednią strukturę. Są wykonane z wysokiej klasy polimerobetonu, który odporny jest na wszelkie warunki atmosferyczne. Niestraszny jest im więc silny wiatr, upalne słońce, zacinający deszcz czy mróz i śnieg. Zniosą dzielnie każdą temperaturę otoczenia. Donice są odporne na stłuczenie będą wiernie upiększać otoczenie przez wiele lat. Co roku możemy też zmieniać rodzaj roślinności, by miejsce, w którym stoją nowoczesne donice, było wciąż atrakcyjne.
Należy bezwzględnie pamiętać o właściwym ustawieniu donic i zapewnieniu odpowiedniego odpływu wody. Jest to szczególnie istotne w okresie zimowym. Zgromadzona w donicy woda może zamarznąć, a jej topnienie może spowodować poważne uszkodzenie donicy.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
nowoczesne donice Giacomo czarny

Donica betonowa – Giacomo

10 000,00