Donica betonowa – Nicola 3

L600 x W600mm H600mm 215kg 138l

Donica Nicola 3 jest wykonana z betonu architektonicznego

Występuje w dwóch podstawowych kolorach: szarym oraz czarnym/antracytowym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi i nóżkami o wymiarach 10 x 10 x h:10 cm.

Istnieje możliwość wyboru nóżek o wysokości 5 cm

WYMIARY DONICY:
Długość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około 50 mm
Waga: 215 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Mrozoodporne donice Nicola 3

Dzisiejszy świat charakteryzuje się nieustanną potrzebą zmiany. Skutkiem tego jest pojawianie się coraz to nowszych naukowych odkryć i technologicznych rozwiązań. Kierujemy się tą myślą również i my tworząc donice. Naszym zadaniem jest produkcja donic funkcjonalnych, zgodnych z duchem czasu, które dodatkowo ułatwią klientom pielęgnację roślin. W ofercie sklepu znajdziesz różne mrozoodporne donice wykonane z rozmaitych materiałów. Wśród nich są też modele Nicola – betonowe donice, które sprawdzą się idealnie na działce, tarasie, w ogrodzie i miejskiej przestrzeni.

Beton architektoniczny- materiał funkcjonalny

Wraz z wprowadzeniem wielu innowacji w produkcji betonu donice z niego wykonane zyskały wiele istotnych dla każdego klienta właściwości. Ich solidna struktura jest wytrzymała na obicia, pęknięcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Mrozoodporne donice z betonu są również niewrażliwe na działanie wszelkich innych czynników atmosferycznych, od deszczu po gradobicia. Dodatkowo w dnie donicy wykonaliśmy otwory odpływowe. Mają one zapobiegać nadmiernemu gromadzeniu się wody w donicy. Zewnętrzna powłoka naszych donic jest dodatkowo niepodatna na działanie promieni ultrafioletowych, więc nie mogłyby jej odkształcić lub odbarwić.

Nowoczesność zamknięta w prostocie

Nasze donice charakteryzuje uniwersalność. Odnajdą się w każdej przestrzeni, nawet tej najbardziej zróżnicowanej pod względem barw i kształtów. Miejskie przestrzenie, tak przecież bogate w architekturę z różnych epok, banery reklamowe, światła, neony, nie będą stanowić dla niej problemu. Jak jednak udało nam się uzyskać uniwersalność produktu? Po pierwsze, słuchamy naszych klientów i wyciągamy wnioski z ich potrzeb. Druga rzecz to prosta forma donic, a przez to wielowymiarowa. Po trzecie, kolory- szary i antracytowa czerń. Przecież każdy wie, że do tych barw pasuje wszystko! Dodatkowo każdą donicę projektujemy tak, żeby nie odwracała uwagi od posadzonej w niej roślinności, ale z nią współgrała. Dlatego też donica uwydatni każdy gatunek rośliny, a on odwdzięczy się tym samym. Poza tym kształt donicy sprawia, że przy wprawnej aranżacji i ciekawym pomyśle można ją ukryć. W ten sposób stworzysz ciekawą iluzję roślin wyrastających wprost z budynku.

Mrozoodporne donice w ogrodzie bez granic

Doniczki ogrodowe prostokątne Nicola są zaprojektowane w taki sposób, by w żadnym stopniu nie ograniczać Twoich pomysłów. Wychodzimy z założenia, że jest to Twój ogród i nic nie ma prawa przeszkadzać Ci w jego projektowaniu. Wręcz przeciwnie- powinno Ci pomagać. Takie właśnie są nasze donice! Możesz w nich posadzić przeróżne gatunki roślin stosownie do ich wzajemnych rozmiarów. Pięknie będą w niej wyglądać kwiaty jedno lub dwusezonowe. Innych inspiracji mogą dostarczyć Ci rośliny zielone takie jak mniejsze drzewa, krzewy. Stwórz z nich mini żywopłot, który odgrodzi Cię od codziennego zgiełku, stresu oraz pozwoli się wyciszyć i odpocząć. Mrozoodporne donice Nicola są też idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią systematycznej pracy przy roślinach. Można w nich wtedy posadzić rośliny odporne na niską temperaturę. Ich właściwości połączone z mrozoodpornością donic pozwolą Ci na cieszenie się nimi przez długie lata.

Zadbaj o swoją donicę

Bardzo chcemy, aby nasza donica długo Ci służyła. Dlatego na końcu opisu podzielimy się z Tobą kilkoma wskazówkami dotyczącymi prawidłowego jej użytkowania. Przede wszystkim przed posadzeniem roślin w jej wnętrzu należy umieścić odpowiednie warstwy wypełnienia. Są to kolejno w równych proporcjach od dołu kamienie, keramzyt, siatka cieniująca lub agrowłóknina, piasek gruboziarnisty i ziemia. Dodatkowo należy się upewnić, że nic nie blokuje otworów odpływowych. Jeśli chcesz postawić swoją donicę na tarasie musisz się upewnić, że jest on odpowiednio wzmocniony. W przypadku niezastosowania się do powyższych instrukcji donica może ulec zniszczeniu! W takim wypadku gwarancji nie uznajemy!