Donica aluminiowa – Edoardo 6

L1000 x W400mm H400mm 16kg 140l
WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 16 kg

Donica Edoardo 6 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Metrowa donica aluminiowa Edoardo 6 zaprojektowana jest z zachowaniem należytej estetyki, w związku z czym jest odpowiednia dla każdego stylu panującego w ogrodzie lub na balkonie. Donice do kwiatów prezentują się świetnie jako ozdoba sama w sobie, a jednocześnie nie zaburza przestrzeni. Pięknie podkreśli barwę każdej roślinności, dlatego też możemy dla niej znaleźć ogromną ilość zastosowań. Rewelacyjną opcją jest możliwość wyboru koloru donicy z palety RAL w wersji matowej lub w połysku. Wybór koloru daje nam możliwość zrealizowania własnego, oryginalnego projektu ogrodu lub balkonu.

Metrowa donica aluminiowa – zalety materiału

Aspekty wizualne to nie jedyne zalety tego produktu. Metrowa donica aluminiowa świetnie sprawdza się w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, dlatego że jest odporna na mróz oraz na promienie UV. Często zdarza się, że donice, które kupujemy do swojego ogrodu cieszą nas tylko przez jeden sezon. Wysoka wytrzymałość donicy aluminiowej jest szczególną zaletą, gdyż możemy cieszyć się nią przez długi czas. Zewnętrzną powłokę malujemy metodą proszkową, co sprawia, że donica jest szczególnie trwała i nie musimy się martwić o nieestetyczne odpryski. Powłoka ta sprawia, że bardzo łatwo jest zachować donicę w czystości. Donice do ogrodu są również lekkie, dzięki czemu łatwo o jej przestawianie bądź przewożenie.

Należy jednak pamiętać, że mimo jej trwałości mogą się zdarzyć uszkodzenia mechaniczne. Donica aluminiowa może wówczas być spawana, jednak ważne, aby zajął się tym fachowiec. Niewielkie uszkodzenia mogą być naprawiane za pomocą kleju cyjanoakrylowego lub masy epoksydowej.

Zastosowanie metrowej donicy aluminiowej

Metrowa donica aluminiowa jest ocieplona styropianem o grubości dwóch centymetrów, dzięki czemu nasze ulubione kwiaty mają zapewnioną szczególną ochronę. Kształt donicy sprawia, że pięknie będą prezentować się kolorowe kwiaty, trawy lub zioła. Donica za sprawą subtelnego designu nadaje się zarówno jako pojedyncza dekoracja oraz w zestawieniu z kilkoma donicami. Donica aluminiowa nadaje się nie tylko do zastosowania na zewnątrz, gdyż może ozdobić też wnętrze naszego mieszkania. Idealnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach typu loft czy glamour, ale jej delikatny charakter odnajdzie się też w innych stylizacjach. Możliwości zastosowania donicy są ogromne, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Metrową donicę aluminiową projektujemy z zachowaniem należytej estetyki, w związku z czym jest odpowiednia dla każdego stylu panującego w ogrodzie lub na balkonie. Donica prezentuje się świetnie jako ozdoba sama w sobie, a jednocześnie nie zaburza przestrzeni. Pięknie podkreśli barwę każdej roślinności, dlatego też możemy dla niej znaleźć ogromną ilość zastosowań. Rewelacyjną opcją jest możliwość wyboru koloru donicy z palety RAL w wersji matowej lub w połysku. Wybór koloru daje nam możliwość zrealizowania własnego, oryginalnego projektu ogrodu lub balkonu.

Więcej o donicach z aluminium

Aspekty wizualne to nie jedyne zalety tego produktu. Metrowa donica aluminiowa świetnie sprawdza się w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, dlatego że jest odporna na mróz oraz na promienie UV. Często zdarza się, że donice, które kupujemy do swojego ogrodu cieszą nas tylko przez jeden sezon. Wysoka wytrzymałość donicy aluminiowej jest szczególną zaletą, gdyż możemy cieszyć się nią przez długi czas. Zewnętrzna powłoka malowana proszkowo, co sprawia, że donica jest szczególnie trwała i nie musimy się martwić o nieestetyczne odpryski. Powłoka ta sprawia, że bardzo łatwo jest zachować donicę w czystości. Donica aluminiowa jest również lekka, dzięki czemu łatwo o jej przestawianie bądź przewożenie.

Należy jednak pamiętać, że mimo jej trwałości mogą się zdarzyć uszkodzenia mechaniczne. Donica aluminiowa może wówczas być spawana, jednak ważne, aby zajął się tym fachowiec. Niewielkie uszkodzenia mogą być naprawiane za pomocą kleju cyjanoakrylowego lub masy epoksydowej.

Metrowa donica aluminiowa jest ocieplona styropianem o grubości dwóch centymetrów, dzięki czemu nasze ulubione kwiaty mają zapewnioną szczególną ochronę. Kształt donicy sprawia, że pięknie będą prezentować się kolorowe kwiaty, trawy lub zioła. Donica za sprawą subtelnego designu nadaje się zarówno jako pojedyncza dekoracja oraz w zestawieniu z kilkoma donicami. Donica aluminiowa nadaje się nie tylko do zastosowania na zewnątrz, gdyż może ozdobić też wnętrze naszego mieszkania. Idealnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach typu loft czy glamour, ale jej delikatny charakter odnajdzie się też w innych stylizacjach. Możliwości zastosowania donicy są ogromne, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.