Donica plastikowa z włókna szklanego – Marco 6

L1000 x W1000mm H400mm 15kg 350l

Donica plastikowa Marco 6 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 15 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

STABILNA LEKKOŚĆ

Plastikowa, lekka donica o klasyczny kształcie i podstawie kwadratu. Jej surowa forma i duże gabaryty tworzą stabilną bazę zarówno pod proste, jak i awangardowe kompozycje roślinne. Wydobywając piękno z zielonych aranżacji, wniesie powiew świeżości do każdego pomieszczenia w domu i w biurze, a także urozmaici każdą otwartą przestrzeń.

MOC TKWI W SZCZEGÓŁACH

Donica z mieszanki maty szklanej, żelkotu i żywicy jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na różnego rodzaju uszkodzenia. Jednocześnie, mimo sporych rozmiarów, pozostaje lekka i bezpieczna dla każdego typu podłogi. Pojemnik jest bezpieczny dla roślin – troszczą się o to specjalne otwory w dnie oraz wypełnione styropianem ściany.