Donica betonowa – Francesco 9

L2000 x W400mm H400mm 329kg 200l

Donica Francesco 9 jest wykonana z betonu architektonicznego

Występuje w dwóch podstawowych kolorach: szarym oraz czarnym/antracytowym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi i nóżkami o wymiarach 10 x 10 x h:10 cm.

Istnieje możliwość wyboru nóżek o wysokości 5 cm

WYMIARY DONICY:
Długość: 200 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość ścianki około 50 mm
Waga: 329 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Duże donice z betonu z duchem czasu

Duże donice z betonu stają się coraz bardziej modnym i pożądanym elementem wystroju. Ich współczesny, prosty design i funkcjonalność doceniają specjaliści od projektowania terenów zielonych. Zapotrzebowanie na nie wśród klientów jest ogromne. Są one jednym z najprostszych sposobów na to, by przenieść kawałek łąki lub lasu do swojej przestrzeni. Nie pozostajemy w tyle za modą i oczekiwaniami naszych klientów. Przez czas istnienia na rynku nauczyliśmy się, że trzeba słuchać klienta. Dlatego produkujemy donice proste, eleganckie, zgodne z duchem czasu, a przede wszystkim funkcjonalne.  W naszym sklepie znajdują się donice różne formą i materiałem wykonania, również te z betonu. A jedną z nich jest model Francesco 9. To donica idealna do ogrodów, na taras, działkę, ale też do miejskich przestrzeni.

Funkcjonalność materiału

Donice z betonu architektonicznego poza wyglądem mogą się pochwalić wszechstronnymi właściwościami. Ich struktura jest bardziej odporna na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne tj. obicia, pęknięcia i zarysowania. Zewnętrzna powłoka jest też nieczuła na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych np. opadów oraz skrajnie wysokich temperatur. Na spodzie donicy wykonaliśmy otwory odpływowe. Mają one zapobiegać nadmiernemu gromadzeniu wody w jej wnętrzu. Dodatkowo nasze duże donice z betonu są mrozoodporne, więc mogą stać na dworze przez cały rok. Promienie UV też nie spowodują uszkodzeń na zewnętrznej powłoce.

Design produkowanych przez nas donic sprawia, że wyglądają one na lekkie i delikatne. Jest to jednak celowo zaprojektowana iluzja, gdyż w rzeczywistości są one solidnie wykonane, wytrzymałe i dość ciężkie. Dzięki ich gabarytom nie musimy się obawiać, że naszą donice przewróci silny wiatr. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że podniesienie wypełnionej donicy bez użycia wózka widłowego albo dźwigu jest wręcz niemożliwe.

Uniwersalność powodem do dumy

Staramy się łączyć współczesność i dowolność dopasowania produktu do wizji klienta. Duże donice z betonu posiadają dwa dostępne warianty kolorystyczne (szary i antracyt\czarny). Gdy połączymy je z uniwersalną formą otrzymujemy produkt z gwarancją wpasowania się nawet w najbardziej zróżnicowane otoczenie. Nasze wielkie donice są tak zaprojektowane, by świetnie wyglądały w każdej sytuacji. Jednocześnie nie odwracają wzroku od posadzonej w nich roślinności. Tworzą z nią piękną harmonię dodając przestrzeni charakteru i pierwiastka magii.

Uczyń nas częścią swojego ogrodu

Nasze duże donice z betonu to narzędzie i klucz do wolności. Możesz w nich posadzić dowolne gatunki roślin stosownie do ich wzajemnych rozmiarów. Ułóż kolorową kompozycję z kwiatów jedno lub dwusezonowych. Jeśli nie masz czasu zajmować się roślinami to zdecyduj się na mało absorbujące rośliny, które są zielone cały rok. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć bujną roślinnością przez długie lata bez konieczności ich przesadzania lub wymiany. Donica Francesco 9 jest idealną podstawą pod posadzenie żywopłotu, który może oddzielić Cię od sąsiadów lub drugiej części ogrodu.

Jak przygotować duże donice z betonu

Każde donice dostępne w naszym sklepie muszą być odpowiednio przygotowane przez nabywcę do posadzenia roślin. Donicę należy ustawić na stabilnym podłożu. Kolejno należy umieścić w jej wnętrzu w równych proporcjach od dołu kamienie, keramzyt, piasek gruboziarnisty i ziemię. Warstwy grubsze należy oddzielić od drobniejszych agrowłókniną. Donica musi mieć drożne otwory odpływowe. Zapewnią Ci to nóżki, które są częścią formy donicy. Niezastosowanie się do powyższych instrukcji może skutkować uszkodzeniem donicy, z winy użytkownika.