Donica plastikowa z włókna szklanego – Emilio 6

L2300 x W500mm H400mm 27kg 430l

Donica plastikowa Emilio 6 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donice dostępne we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donice są wyposażone w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Długość: 230 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 40 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 27 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

W obecnych czasach niezwykle ważnym elementem aranżacji zarówno wnętrz, jak i ogrodów lub balkonów są rośliny. Nadają one bowiem wyjątkowego charakteru miejscu i sprawiają, że prezentuje się ono ciekawie i niebanalnie. Przy nabywaniu roślin niezwykle istotny jest dobór właściwej donicy, która zapewni stabilność oraz ciekawy i szykowny wygląd. Doskonale w tej roli sprawdzą się duże donice plastikowe, które pozwolą nabrać każdej przestrzeni oryginalnego charakteru.

Duże donice plastikowe  EMILIO 6

Donice EMILIO 6 to produkty wykonane z włókna szklanego, które doskonale sprawdzą się jako dekoracja w różnego rodzaju pomieszczeniach. Dzięki swojemu prostemu i eleganckiemu designowi będą również oryginalną ozdobą tarasów lub balkonów. Dostępne są one również we wszystkich kolorach palety RAL w opcji matowej. Wszystko to sprawia, że duże donice plastikowe będą niezawodne zarówno w prostych przestrzeniach, jak i tych niebanalnych czy ekstrawaganckich.

Wysoka jakość i solidne wykonanie

Duże donice plastikowe wykonane są z włókna szklanego, które są niezwykle wytrzymałym materiałem. Ponadto, są one również ocieplane w środku styropianem o grubości 2 cm. Wszystko to sprawia, że są one niezwykle odporne na czynniki atmosferyczne i niedogodne temperatury. Doskonale znoszą mróz oraz promieniowanie UV, jednak kilkuletnia ekspozycja na światło słoneczne może powodować blaknięcie lub żółknięcie koloru. Dodatkowo są one niezwykle lekkie, przez co będą łatwe w transporcie oraz przy aranżacji pomieszczeń i przestrzeni. Na wyraźne życzenie klienta mogą zostać wykonane także bez otworu odpływowego i służyć jako osłonki.

Sposób aranżacji

Donice z włókna szklanego niezawodnie sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych i prostych, w których dominują jednolite kolory. Dobrze wkomponują się również w inne style aranżacji wnętrz m.in. w klasyczny, prowansalski czy eklektyczny. Będą doskonale pasować do biur, domów, mieszkań, balkonów, tarasów oraz wejść biurowców. Można w nich umieszczać rośliny o różnej wielkości z uprzednim przygotowaniem produktu poprzez wypełnienie spodu odpowiednim wsadem.

Jako wsadu do roślin proponujemy użyć kamieni, keramzytu, siatki cieniującej, piasku gruboziarnistego i odpowiednio dobranej dla roślin ziemi.