Donica betonowa – Matteo

Duże donice ogrodowe z betonu Matteo stanowią idealną bazę dla różnorodnych kwiatowych kompozycji. Matteo przypomina płaskie, dużą ogrodową betonową misę.

Nóżki

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

255

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Duży ciężar własny
Duży ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Wymagany wózek widłowy
Wymagany wózek widłowy

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Duże donice ogrodowe betonowe Matteo stanowią idealną bazę dla różnorodnych kwiatowych kompozycji. Ten wyjątkowy model doniczki odznacza się spłaszczonym kształtem perfekcyjnie okrągłej misy, zachowującej doskonałą stabilność niezależnie od jej obciążenia. Przy wypełnianiu donicy Matteo kwiatami, dekoracyjnymi kamieniami czy innymi dodatkami można dowolnie popuścić wodze fantazji, tworząc niepowtarzalne i unikatowe zestawienia, które wyróżnią każdą wolną przestrzeń na świeżym powietrzu.

Jak wykorzystać duże donice ogrodowe betonowe donice Matteo?

Ponieważ model Matteo przypomina płaskie, duże ogrodowe betonowe misy, najlepiej zaprezentuje się na stosunkowo rozległej przestrzeni zewnętrznej. Donice betonowe  można ustawiać w parkach, na placach miejskich, w dużych ogrodach oraz na dziedzińcach. Doskonale sprawdzą się one jako centralne miejsca obiektów, skupiające na sobie całą uwagę. Warto zestawiać je w rzędach po kilka sztuk lub otaczać nimi wysokie elementy architektury – te sztuczne i te naturalne. Betonowe donice Matteo nadają się do każdego stylu aranżacyjnego. Ze względu na uniwersalność dostępnych kolorów tego modelu, efektownie wyeksponują również każdego typu roślinność.

Jakie cechy mają duże donice ogrodowe betonowe Matteo?

Pomimo spłaszczonego kształtu, donice  z betonu Matteo wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Doniczki nie kruszą się, nie pękają i nie ulegają zarysowaniom. Są stabilne i trwałe, a także odporne na działanie czynników zewnętrznych. Nie szkodzi im deszcz, śnieg, mróz ani intensywne promieniowanie słoneczne. Są łatwe w utrzymaniu i zachowują swój oryginalny wygląd przez wiele lat użytkowania. Ze względu na dużą wagę nie można ustawiać ich na słabych konstrukcyjnie powierzchniach, ani swobodnie przenosić, jednak jest to duża zaleta w kontekście dekorowania przestrzeni publicznej, bowiem betonowe donice Matteo nie stanowią łatwego łupu dla złodziei ani łatwego celu dla aktów wandalizmu.

Jak przygotować do użytku betonowe donice Matteo?

Donice z ultra betonu Matteo posiadają otwory odpływowe, które służą odprowadzaniu nadmiaru wilgoci. Aby produkt nie uległ zawilgoceniu lub nie popękał wskutek oddziaływania mrozu, należy ustawić go na przepuszczającym wodę podłożu lub na dodatkowych gumowych nóżkach. Tak zamontowana donica zachowa swój nieskazitelny wygląd na lata i będzie efektowną ozdobą każdej przestrzeni.

Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
duże donice ogrodowe betonowe Matteo czarny

Donica betonowa – Matteo

10 000,00