Donica betonowa – Matteo

Ø2000 H380mm 255kg 499l

Donica Matteo wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 200 cm
Wysokość: 38 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 255 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Duże donice ogrodowe betonowe Matteo stanowią idealną bazę dla różnorodnych kwiatowych kompozycji. Ten wyjątkowy model doniczki odznacza się spłaszczonym kształtem perfekcyjnie okrągłej misy, zachowującej doskonałą stabilność niezależnie od jej obciążenia. Przy wypełnianiu donicy Matteo kwiatami, dekoracyjnymi kamieniami czy innymi dodatkami można dowolnie popuścić wodze fantazji, tworząc niepowtarzalne i unikatowe zestawienia, które wyróżnią każdą wolną przestrzeń na świeżym powietrzu.

Jak wykorzystać duże donice ogrodowe betonowe donice Matteo?

Ponieważ model Matteo przypomina płaskie, duże ogrodowe betonowe misy, najlepiej zaprezentuje się na stosunkowo rozległej przestrzeni zewnętrznej. Donice betonowe  można ustawiać w parkach, na placach miejskich, w dużych ogrodach oraz na dziedzińcach. Doskonale sprawdzą się one jako centralne miejsca obiektów, skupiające na sobie całą uwagę. Warto zestawiać je w rzędach po kilka sztuk lub otaczać nimi wysokie elementy architektury – te sztuczne i te naturalne. Betonowe donice Matteo nadają się do każdego stylu aranżacyjnego. Ze względu na uniwersalność dostępnych kolorów tego modelu, efektownie wyeksponują również każdego typu roślinność.

Jakie cechy mają duże donice ogrodowe betonowe Matteo?

Pomimo spłaszczonego kształtu, donice  z betonu Matteo wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Doniczki nie kruszą się, nie pękają i nie ulegają zarysowaniom. Są stabilne i trwałe, a także odporne na działanie czynników zewnętrznych. Nie szkodzi im deszcz, śnieg, mróz ani intensywne promieniowanie słoneczne. Są łatwe w utrzymaniu i zachowują swój oryginalny wygląd przez wiele lat użytkowania. Ze względu na dużą wagę nie można ustawiać ich na słabych konstrukcyjnie powierzchniach, ani swobodnie przenosić, jednak jest to duża zaleta w kontekście dekorowania przestrzeni publicznej, bowiem betonowe donice Matteo nie stanowią łatwego łupu dla złodziei ani łatwego celu dla aktów wandalizmu.

Jak przygotować do użytku betonowe donice Matteo?

Donice z ultra betonu Matteo posiadają otwory odpływowe, które służą odprowadzaniu nadmiaru wilgoci. Aby produkt nie uległ zawilgoceniu lub nie popękał wskutek oddziaływania mrozu, należy ustawić go na przepuszczającym wodę podłożu lub na dodatkowych gumowych nóżkach. Tak zamontowana donica zachowa swój nieskazitelny wygląd na lata i będzie efektowną ozdobą każdej przestrzeni.

Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,