Donica aluminiowa – Alessio 5

L1000 x W1000mm H800mm 38kg 750l

Donica Alessio 5 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 38 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Dlaczego warto wybrać duże donice do salonu z aluminium?

Aby mieć w salonie palmę czy pokaźnego fikusa, nie wystarczy zwyczajna doniczka. Warto wybrać większy model o prostych ściankach. Takie wzornictwo sprawdza się w każdym wnętrzu niezależnie od jego wystroju. Alessio 5 to nie tylko duże donice do salonu, ale też model idealny do biur czy terenów wspólnych. Świetnie sprawdza się też na patio czy tarasie. Aluminium to materiał w dużym stopniu mrozoodporny. Malowanie proszkowe zapewnia dalszą odporność na czynniki zewnętrzne takie jak wiatr czy słońce. Istnieje możliwość dobrania błyszczącej lub matowej powłoki.

Duże donice do salonu idealne do gatunków egzotycznych

Model Alessio 5 posiada styropianowe ocieplenie ścianek o grubości 2 cm. Dzięki temu świetnie nadaje się do przechowywania gatunków egzotycznych roślin, które potrzebują dodatkowej ochrony przed mrozem. Dzięki niemu rośliny możesz szybciej wystawić na taras wiosną. W donicy można bez problemu umieścić kamienie, keramzyt czy siatkę cieniującą, które są niezbędne do uprawy niektórych gatunków kwiatów. Ścianki są odporne również od wewnątrz – na wodę i odkształcenia.

Największe zalety aluminiowych donic do kwiatów

Poza aspektami praktycznymi duże donice do salonu z aluminium zaskakują też minimalistycznym wyglądem. Wraz  z roślinami o prostych kształtach stworzą kompozycję w stylu japońskiego ogrodu. Kwiatom o bogatych barwach czy formach pozwolą błyszczeć, stanowiąc dla nich stonowane tło. Brak dodatkowych krawędzi ułatwia utrzymanie ich w czystości. Na spodzie donicy znajduje się odpływ, który zapewnia regulację poziomu wilgotności.

Dowolne zestawienia donic do ogrodu

Duże donice do salonu tego typu mają jeszcze jedną zaletę. Jednolity dla całej serii kolor i prosta forma pozwalają dowolnie zestawiać ze sobą poszczególne modele donic. To pozwala stworzyć proste, ale efektowne obramowanie ogródka czy tarasu lub modułową kompozycję na patio. Jeśli zestawienie się znudzi, wystarczy tylko przestawić donice z serii Alessio 5. Dodatkowym plusem jest ich niewielka waga. To szczególnie ważne właśnie w przypadku dużych donic. Aluminium jest na tyle lekkie, że z  łatwością można takie elementy przestawiać nawet, gdy są wypełnione ziemią i sadzonkami roślin.

Dodatkowe informacje

Efekt Powierzchni

, ,