Donica aluminiowa – Alessio 8

Duża donica do kwiatów Alessio 8 jest bardzo popularnym produktem. Jest wykonana z aluminium najwyższej jakości. Posiada otwory odpływowe w dnie.

Efekt Powierzchni

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

58

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Duża donica do kwiatów – Alessio 8

Duża donica do kwiatów Alessio 8 jest bardzo popularnym produktem. Jest ona wykonana z aluminium najwyższej jakości. Posiada standardowe otwory odpływowe w dnie, dzięki czemu nie gromadzi się w niej woda. Donica dostępna jest w rożnych rozmiarach i kolorach. Każdy z pewnością znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Właściwości materiału

Duża donica do kwiatów Alessio 8 wykonana jest z aluminium. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały i elegancki. Charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością. Warto zaznaczyć, że produkty tego typu malujemy metodą proszkową, dzięki czemu ich powierzchnia jest idealnie gładka i można ją łatwo utrzymać w czystości. Dużym atutem donic  do ogrodu wykonanych z aluminium jest ich niska waga. Bez problemu można je przenosić z miejsca na miejsce, aby zmienić aranżację. Dzięki temu, że donice wysokie dostępne są w różnych kolorach, z łatwością można je dopasować do aranżacji otoczenia, aby stworzyć wspaniałe i niepowtarzalne efekty. Donice aluminiowe świetnie się prezentują zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie, balkonie lub we wnętrzach. Są one odporne na niskie oraz bardzo wysokie temperatury. Nie straszny im także deszcz oraz śnieg.

Warto zaznaczyć, że donice wykonane z aluminium mają jedną dość znaczącą wadę. Jeżeli z jakiś powodów zostaną uszkodzone np. gdy powstaną jakieś nacięcia, pęknięcia czy wgłębienia dość trudna jest naprawa. Często konieczna jest interwencja specjalisty.

Duża donica do kwiatów w aranżacji

Jak wspomniano wcześniej donice z aluminium Alessio 8 można wykorzystać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Duża ilość kolorów, wzorów i kształtów dostępnych w sklepie, pozwala na tworzenie wspaniałych i niepowtarzalnych aranżacji. Donice aluminiowe bardzo często wykorzystywane są do dekorowania przestrzeni firmowej. Świetnie pasują do eleganckich wnętrz i świetnie je dopełniają.

Decydując się na ustawienie donic Alessio 8 na tarasie, balkonie czy w środku ogrodu nie trzeba się martwić, że wyblakną, czy że pokryje je rdza.  Geometryczne formy, dodadzą wnętrzom świeżości.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
duża donica do kwiatów Alessio 8

Donica aluminiowa – Alessio 8

100,00