Donica aluminiowa – Alessio 8

L1400 x W1400mm H800mm 58kg 1568l

Donica Alessio 8 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 140 cm
Szerokość: 140 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 58 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Duża donica do kwiatów – Alessio 8

Duża donica do kwiatów Alessio 8 jest bardzo popularnym produktem. Jest ona wykonana z aluminium najwyższej jakości. Posiada standardowe otwory odpływowe w dnie, dzięki czemu nie gromadzi się w niej woda. Donica dostępna jest w rożnych rozmiarach i kolorach. Każdy z pewnością znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Właściwości materiału

Duża donica do kwiatów Alessio 8 wykonana jest z aluminium. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały i elegancki. Charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością. Warto zaznaczyć, że produkty tego typu malujemy metodą proszkową, dzięki czemu ich powierzchnia jest idealnie gładka i można ją łatwo utrzymać w czystości.

Dużym atutem donic  do ogrodu wykonanych z aluminium jest ich niska waga. Bez problemu można je przenosić z miejsca na miejsce, aby zmienić aranżację. Dzięki temu, że donice wysokie dostępne są w różnych kolorach, z łatwością można je dopasować do aranżacji otoczenia, aby stworzyć wspaniałe i niepowtarzalne efekty.

Donice aluminiowe świetnie się prezentują zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie, balkonie lub we wnętrzach. Są one odporne na niskie oraz bardzo wysokie temperatury. Nie straszny im także deszcz oraz śnieg.

Warto zaznaczyć, że donice wykonane z aluminium mają jedną dość znaczącą wadę. Jeżeli z jakiś powodów zostaną uszkodzone np. gdy powstaną jakieś nacięcia, pęknięcia czy wgłębienia dość trudna jest naprawa. Często konieczna jest interwencja specjalisty. W niektórych przypadkach wystarczy zastosowanie kleju cyjanoakrylowego lub specjalnej masy epoksydowej.

Wykorzystanie w aranżacji

Jak wspomniano wcześniej donice z aluminium Alessio 8 można wykorzystać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Duża ilość kolorów, wzorów i kształtów dostępnych w sklepie, pozwala na tworzenie wspaniałych i niepowtarzalnych aranżacji. Donice aluminiowe bardzo często wykorzystywane są do dekorowania przestrzeni firmowej. Świetnie pasują do eleganckich wnętrz i świetnie je dopełniają.

Decydując się na ustawienie donic Alessio 8 na tarasie, balkonie czy w środku ogrodu nie trzeba się martwić, że wyblakną, czy że pokryje je rdza.  Geometryczne formy, dodadzą wnętrzom świeżości.

Dodatkowe informacje

Efekt Powierzchni

, ,