Donica aluminiowa – Apollo 2 Mobile

Aluminiowe doniczki na kółkach Apollo 2 Mobile to idealne rozwiązanie do miejsc, w których dokonywane są częste zmiany aranżacji wystroju.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, , ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

12

Rodzaj podstawy

Bez nóżek, Z nóżkami

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Bez nóżek
Z nóżkami
  • *Rodzaj podstawy

    Reset options

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Praktyczne doniczki na kółkach

Kiedy trudno jest nam zdecydować o finalnym wystroju wnętrza lub aranżacji ogrodu, z pomocą przychodzą doniczki na kółkach. Ten niepozorny dodatek sprawia, że niezależnie od finalnej wagi donicy z ziemią i kwiatami, łatwo jest przestawiać ją w dowolne miejsce. Model Apollo 2 mobile sprawdzi się więc zarówno jako donica ustawiona zimą przy telewizorze w salonie, jak i jako donica zdobiąca latem balkon lub taras.

Właściwości doniczek aluminiowych

Aluminiowe doniczki na kółkach – choć tak wygodne w transportowaniu – nie muszą być chowane na zimę do wnętrz. Aluminium świetnie radzi sobie bowiem w każdych warunkach pod gołym niebem. Doniczki z aluminium nie niszczą się od wilgoci, opadów, promieniowania słonecznego, a nawet od mrozu. Chociaż mają cienkie ścianki to warstwa zewnętrzna z farby poliuretanowej zwiększa ich odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Aluminiowe donice z kółkami mogą stać i w domu i na zewnątrz. Ich dodatkowym atutem jest lekkość i możliwość zamówienia produktu w dowolnym kolorze z palety RAL.

Jak wykorzystać doniczki aluminiowe w aranżacji?

Doniczki na kółkach wykonane z aluminium sprawdzają się w każdej aranżacji – zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Mają minimalistyczny design, który za sprawą różnego koloru wykończenia dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Przykładowo, czarna donica na kółkach świetnie prezentuje się w aranżacji loftowej czy industrialnej. Donica szara lub biała podkreśla naturalne piękno aranżacji skandynawskich. Aluminiowe donice na kółkach mogą zdobić pomieszczenia w domach i budynkach usługowych, takich jak centra handlowe czy restauracje. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wprowadzić je także do aranżacji na świeżym powietrzu. Właściwości aluminium pozwalają wykorzystywać donice Apollo w ogrodach, na tarasach, balkonach, otwartych dziedzińcach czy przed wejściami do budynków. Użytkownik nie musi martwić się o ich trwałość czy o kondycję roślin – donice aluminiowe są wytrzymałe i ocieplone dodatkową warstwą styropianu.

Jak przygotować donicę?

Donica Apollo 2 mobile jest gotowa do użycia po wypełnieniu jej kamieniami i keramzytem oraz piaskiem gruboziarnistym i ziemią, przedzielonymi siatką cieniującą pomiędzy dwoma pierwszymi i dwoma kolejnymi warstwami.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
doniczki na kółkach Apollo 2 mobile

Donica aluminiowa – Apollo 2 Mobile

11 111,00  Select options