Donica betonowa – Gaia

Ø600 H610mm 70kg 100l

Donica Gaia jest wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 61 cm
Wysokość: 61 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 70 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donice z betonu GAIA można nabyć w trzech podstawowych wersjach kolorystycznych – białej, szarej i czarnej. Wszystkie propozycje można wykorzystywać całorocznie na  zewnątrz, niezależnie od aktualnie panujących warunków atmosferycznych. Całość ma uniwersalny kształt, który można z łatwością zaaranżować w wielu miejscach, z użyciem różnego rodzaju kwiatów i roślin. Donice mają taką samą średnicę jak i wysokość. Obie te wartości są równe 61 cm.

Donice z betonu – Ponadczasowy design i wiele możliwości aranżacji

Donice z betonu dostępne w tej kategorii są bardzo minimalistyczne. Mają one urbanistyczny charakter, który świetnie wpisze się właściwie w każdą przestrzeń. Ponadczasowy design i uniwersalny kształt sprawia, że całość przez bardzo długi czas będzie wpisywać się w aktualnie panujące trendy. Wykorzystanie betonu z kolei sprawia, że całość prezentuje się jednocześnie nowocześnie i tradycyjnie, ale z nutą nieco industrialnego charakteru. Donice betonowe GAIA świetnie sprawdzą się jako dekoracja wejścia do budynku czy forma wydzielenia alejek w ogrodzie. Z użyciem naszych produktów można stworzyć dowolne aranżacje. Kompozycje mogą być zarówno niskie, jak i wysokie. W tym przypadku można postawić na przykład na zasadzenie wyłącznie roślin o dużych zielonych liściach.

 Właściwości użytego materiału

Materiał, jaki został użyty w przypadku tych produktów, sprawia, że całość charakteryzuje się wysokim poziomem trwałości i odporności. Niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, donice z betonu nie ulegają zniszczeniu. Dzięki temu można z powodzeniem wykorzystywać je przez cały rok. Warto podkreślić, że również promieniowanie słoneczne nie wpływa negatywnie na barwę donicy, niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej. Ultra beton sprawia, że konstrukcja donicy jest wyjątkowo ciężka. Całość waży 70 kg, co eliminuje ryzyko przestawiania przedmiotu w trakcie silnego wiatru oraz kradzieży i aktów wandalizmu. Donice z betonu są łatwe w utrzymaniu czystości z uwagi na zastosowanie gładkiej struktury. Pielęgnacja nie wymaga używania jakichkolwiek specjalistycznych środków chemicznych. Wszystkie produkty GAIA na etapie produkcji wyposażane są w specjalne otwory odpływowe. Dzięki temu nadwyżki wody mają przez cały czas ujście, co minimalizuje ryzyko zniszczenia zasadzonych roślin. Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,