Donica Stone – Urano

Donice do salonu i zastosowań zewnętrznych Urano to produkty z kolekcji donic ozdobnych Stone, tworzonych z włókna szklanego pokrytego masą kwarcową.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

15

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Nadaje się na taras na dachu
Nadaje się na taras, dach
Nadaje się na balkon
Nadaje się na balkon
Do wnętrza
Nadaje się do wnętrza
Niski ciężar własny
Niski ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Donice do salonu i zastosowań zewnętrznych Urano to produkty z kolekcji donic ozdobnych Stone, tworzonych z włókna szklanego pokrytego masą kwarcową. Model Urano posiada design minimalistycznego sześcianu, z powłoką przypominającą swoim wyglądem kamień lub beton. Dekoracja doskonale sprawdzi się zatem zarówno w tradycyjnych, jak i bardzo nowoczesnych aranżacjach. Szczególnie efektownie zaprezentuje się we wnętrzu industrialnym lub loftowym, a także w modernistycznie urządzonym ogrodzie.

Donice do salonu? – Gdzie i jak wykorzystać donice Urano?

Urano to stosunkowo nieduże donice do salonu, wyróżniające się solidnym i ponadczasowym wyglądem. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim we wnętrzach, gdyż dzięki proporcjonalnym wymiarom nadal będą wyraziście prezentować się pośród mebli i dekoracji. Donice z kolekcji Stone można wykorzystać także w aranżacjach budynków o charakterze publicznym, takich jak restauracje, hotele czy urzędy. Ze względu na swoje właściwości ozdoby te urozmaicą także przestrzeń zewnętrzną. Projektując place, dziedzińce czy ogrody warto jednak ustawiać je grupami – w rzędach lub parami.

Najważniejsze cechy i właściwości donic z kolekcji Stone

Donice z kolekcji Stone to donice do salonu i ogrodu, mieszkań prywatnych i obiektów publicznych. Dzięki połączeniu lekkości i trwałości mogą dekorować bowiem zarówno wnętrza, jak i tereny na świeżym powietrzu. Produkty posiadają dodatkową warstwę wzmacniającego ścianki i ocieplającego je styropianu. Pokryte są również masą kwarcową, która nadaje im odporności na działanie wielu czynników zewnętrznych. Donicom z serii Stone nie zaszkodzi promieniowanie słoneczne, mróz ani woda opadowa. Jedyne, co może z czasem osłabiać ich zewnętrzną strukturę to długotrwała ekspozycja na wilgoć, dlatego produktów nie zaleca się ustawiać w miejscach, gdzie tworzą się kałuże. Poza tym, chociaż donice do salonu Urano dostępne są jedynie w trzech standardowych kolorach do wyboru, to użytkownik może bez trudu nadać im dowolną barwę przy pomocy wybranej farby elewacyjnej.

Jak przygotować donice Urano do sadzenia kwiatów?

W zależności od wyboru klienta donice Urano mogą posiadać gotowe otwory odpływowe lub zachowywać pełną szczelność. W każdym przypadku przed zasadzeniem w nich roślin należy wypełnić je proporcjonalną ilością odpowiednich warstw podłoża. Na początek dno donicy wysypuje się więc kamieniami i keramzytem. Następnie na siatce cieniującej należy umieścić mieszankę gruboziarnistego piasku i ziemi dobranej do potrzeb kwiatów czy krzewów. W tak przygotowanej glebie każdy gatunek będzie rozwijał się zdrowo i zachwycał swoim wyglądem.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donice do salonu Urano

Donica Stone – Urano

100,00