Donica betonowa – Isabelle

Ø660 H665mm 89kg 126l

Donica Isabelle wykonana z betonu (ultra beton).

Występuje w trzech podstawowych kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 66 cm
Wysokość: 66,5 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Waga: 89 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Uniwersalne donice betonowe okrągłe średniej wielkości

Donice betonowe okrągłe ISABELLE ujmują swoją prostotą i solidnym wykonaniem. Ich design dobrze prezentuje się w niemal każdej przestrzeni zewnętrznej. Ponadczasowa forma i kolorystyka świetnie korespondująca z wieloma innymi barwami przemawiają za tym, by postawić właśnie na ten model. Zwłaszcza jeśli szuka się naprawdę trwałej betonowej donicy o średnich gabarytach. Kto ma świadomość tego, jak wiele można zyskać, decydując się na minimalistyczne rozwiązania, ten na pewno doceni jej zalety.

Gdzie najlepiej sprawdzi się właśnie ten model?

Donica betonowa ISABELLE wspaniale wygląda w ogrodzie lub na dziedzińcu, doskonale pasuje także do miejskiej przestrzeni. Bardzo dobrze zaprezentuje się na deptaku, lub pomiędzy budynkami, można ją też postawić koło drzwi wejściowych. Efektownie współgra z drewnem i metalem, ale też pięknie eksponuje urodę przyrody. Czy to domowy ogród, czy miejski park lub plac, ta donica doskonale spełni swoje zadanie. Można w niej umieścić przeróżne kwiaty, trawy, a nawet niewielkie cyprysy. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż donica ta została wykonana z ultra betonu. To dodaje wyrafinowania jej minimalistycznej prostocie. Materiał nabiera szczególnego  uroku w otoczeniu bujnych, drobnych kwiatów. Intryguje również w zestawieniu ze skromniejszą, choć świetnie utrzymaną roślinnością.

Z czego wykonana jest donica?

Donica ISABELLE to produkt stworzony z ultra betonu, który jest materiałem niezwykle trwałym i o wysokich walorach estetycznych. Wyróżnia się tym, że jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie szkodzą mu deszcz, mróz i śnieg oraz promienie UV. Ultra beton przetrwa wiele lat bez uszkodzeń. Trzeba podkreślić, że donice z ultra betonu są ciężkie – tak naprawdę jest to duża zaleta. Takie modele nie przewracają się i trudno je przez przypadek przesunąć. Ze względu na ciężar donicy ISABELLE nie powinno się ustawiać we wnętrzach i na balkonach, ponieważ grozi to naruszeniem konstrukcji budynku.

Jak ją przygotować do użytku?

Model ten ma otwory odpływowe, dzięki czemu w donicy nie zamarza woda. Trzeba jednak wiedzieć, co zrobić, by jak najlepiej przygotować ją do właściwego wykorzystania. Szczegółowy opis przygotowania donicy do użytku znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Kolor Donicy

, ,

Nóżki

, ,