Donica betonowa – Francesco 5

W naszej ofercie znajdziesz przeróżne donice betonowe na kwiaty. Francesco 5 charakteryzuje się klasycznym kształtem i solidnym materiałem wykonania.

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

275.6

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Duży ciężar własny
Duży ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Wymagany wózek widłowy
Wymagany wózek widłowy

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Nowoczesne donice betonowe na kwiaty

Dzisiejszy świat nieustannie się zmienia. Kieruje się postępem wytyczając coraz to nowsze ścieżki i kreując trenty. Co chwilę pojawiają się nowe technologie i rozwiązania, które wpływając na nasze życie je ułatwiają. Jednak nie można ślepo i bez zastanowienia podążać za tłumem oraz wygodą życia. Prawdziwą sztuką jest odpowiedzialne korzystanie z wygód, czerpanie z życia istotnych wartości jednocześnie pozostając oryginalnym, wyjątkowym. Tym właśnie przesłaniem kierujemy się przy projektowaniu i wytwarzaniu produktów. W naszej ofercie znajdziesz przeróżne donice betonowe na kwiaty i nie tylko. Charakteryzują się one rozmaitymi kształtami i materiałami wykonania. Wśród nich są także modele Francesco. Te donice z betonu sprawdzą się zarówno w ogrodzie, na działce, tarasie jak i w szeroko pojętej miejskiej przestrzeni.

Jakim materiałem jest beton

Modele Francesco są wykonane z materiału o nazwie beton architektoniczny. Jego skład chemiczny i nowatorski proces produkcji sprawia, że zyskuje on istotne właściwości. Donica z betonu staje się wytrzymalsza na uszkodzenia mechaniczne takie jak otarcia, pęknięcia. Nasze produkty są też odporne na działania wszystkich czynników atmosferycznych- od deszczu po grad. Wynika z tego również ich mrozoodporność. Nie będziesz więc musiał/a chować ich do wnętrza budynku podczas zimowych spadków temperatur. Jeśli chodzi o ulewy to donice z betonu posiadają na spodzie otwory odpływowe. Mają one zapobiegać przelaniu i gromadzeniu się zbędnej wody w ich wnętrzu. Zewnętrzna powłoka naszych donic jest odporna na szkodliwe promienie UV. Nie przebarwią one w tym wypadku donicy, nie zmienią jej kształtu i nie osłabią struktury.

Współczesna prostota i elegancja

Pewnie myślisz, że przez wykorzystanie betonu nasze donice betonowe na kwiaty są dość ciężkie. I dobrze myślisz. Jednak my potrafimy ten fakt zgrabnie ukryć. Dzięki magii designu z zewnątrz nie odczujesz wagi produktu. Wygląda on na lekki i delikatny.

Forma modeli Francesco charakteryzuje się prostotą i aktualnym wyczuciem stylu. Występują one w dwóch wariantach kolorystycznych- szary i antracyt\czarny. Gdy połączymy design z barwą otrzymamy produkt uniwersalny, pasujący do każdego, nawet zróżnicowanego otoczenia. Nasze donice nie lubią być w centrum uwagi, gdyż są stworzone do współżycia z posadzoną w nich roślinnością. Uwydatnią jej kolory i pozostaną jednocześnie modnym elementem wystroju.

Donice betonowe na kwiaty i krzewy

Donice tworzymy dla ludzi, którzy nie lubią, gdy ich wyobraźnia i wyczucie stylu jest ograniczane. Dzięki swoim rozmiarom Francesco pozwoli Ci na posadzenie wielu gatunków roślin. Są to nie tylko donice betonowe na kwiaty, ale i mniejsze drzewa, krzaki, iglaki, bluszcze i inne rośliny zielone. Wśród naszych klientów znajdziesz wielu ludzi z pasją do uprawy roślin, ogrodów i ich projektowania. Są też Ci, którzy mają inne pasje i po prostu cenią sobie wygodę oraz ładny, modny wystrój. Więc jeśli należysz do tej drugiej grupy, polecamy Ci zaopatrzyć się w rośliny mrozoodporne i długiego wzrostu. Dzięki temu będziesz się mógł cieszyć nimi przez długie lata przy swoim minimalnym wkładzie.

Co zrobić przed użyciem?

Jeśli chcesz, żeby coś służyło Ci przez lata musisz o to dbać, ale też używać zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją. Nie inaczej jest z naszymi donicami. Zarówno przed pierwszym jak i każdym kolejnym użyciem muszą zostać przez Ciebie odpowiednio przygotowane. Wnętrze donicy należy wyłożyć w równych proporcjach odpowiednimi komponentami. Są to kolejno od dołu kamienie, keramzyt, siatka cieniująca lub agrowłóknina, piasek gruboziarnisty i ziemia. Dodatkowo otwory odpływowe na spodzie donicy powinny być cały czas drożne. Częściowo zapewniają to fabrycznie wykonane nóżki. Sam produkt powinien stać na stabilnym i równym podłożu. W przypadku tarasu koniecznie należy się upewnić, że jest on wystarczająco wytrzymały, by utrzymać ciężar donicy. Dostosowanie się do powyższych instrukcji jest warunkiem uznania ewentualnej reklamacji.

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
donice betonowe na kwiaty Francesco 5 czarny

Donica betonowa – Francesco 5

0,00