Donica betonowa – Davide 5

L1000 x W1000mm H800mm 501kg 608l

Donica Davide 5 jest wykonana z betonu architektonicznego

Występuje w dwóch podstawowych kolorach: szarym oraz czarnym/antracytowym.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 100 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 80 cm
Grubość ścianki około 50 mm
Waga: 501 kg

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donica wysoka betonowa upiększy ogród

Donica wysoka betonowa Davide 5 jest naszą ciekawą propozycją aranżacyjną nowoczesnych wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych. Wykonana z betonu architektonicznego donica występuje w dwóch modnych odcieniach – szarym oraz antracytowym, dzięki czemu z łatwością można wykorzystać ją w swojej przestrzeni.

Z czego wyprodukowana jest donica wysoka ?

Beton architektoniczny, który używamy do produkcji jest odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki temu  donica wysoka  jest doskonałym rozwiązaniem na lata, które udekoruję Państwa przestrzeń. Sposób, w jaki wykonujemy nasze produkty sprawił, że cechuje je piękna, surowa barwa o ciekawej fakturze. Swoją masywnością i uniwersalnym kształtem zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Nie muszą Państwo martwić się o wybraną barwę donicy – zarówno jasno szara jak i ciemna donica betonowa Davide 5 jest odporna na działanie niekorzystnych promieni UV. Dzięki czemu  donica nie zmienia swojego koloru z biegiem czasu. Tę możliwość uzyskaliśmy dzięki barwieniu masy donicy jeszcze na etapie jej powstawania. Produkt nie ściera się, więc nie straszna mu żadna pogoda ani temperatura. Jest także mrozoodporna, co pozwala na pozostawienie jej na zewnątrz nawet w okresie zimowym. Duża masa donicy zapewnia stabilność i uniemożliwia jej kradzież. Dzięki czemu polecamy ją także do ciekawych przestrzeni miejskich, które wymagają uporządkowania i dodania im charakteru.

Jak prawidłowo użytkować donice?

Aby w stu procentach cieszyć się z użytkowania naszego produktu, wysoka donica betonowa Davide 5 wymaga odpowiedniego przygotowania. Doniczka ogrodowa produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.  Musi stać na dwu-centymetrowych nóżkach, najlepiej gumowych lub na podłożu przepuszczalnym. Aby wykonane otwory były drożne i prawidłowo usuwały nadmiar wody z wnętrza. Produkt należy wyłożyć od wewnątrz matą drenażową, a następnie podzielić jego wypełnienie na cztery strefy, zaczynając od najgłębszej: kamieniami, keramzytem, piaskiem gruboziarnistym oraz ziemią. W razie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie przygotowania donicy zapraszamy do kontaktu, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Polecamy nasze nowoczesne donice do prywatnych ogrodów, dekoracji przestrzeni hotelowych, nowoczesnych mieszkań i ich tarasów. Dekoracja doskonale wpasowuje się w minimalistyczne aranżacje, monochromatyczne wnętrza, przestrzenie w stylu skandynawskim czy surowym, a donica betonowa Davide 5 jest tego doskonałym przykładem. Swoją surowością i prostotą doskonale uzupełni przestrzeń dookoła siebie i pozostanie w niej na długie lata.