Brak w magazynie

Donica plastikowa z włókna szklanego – Sofia 2

Ø550 H760mm 12kg 130l

Donica plastikowa Sofia 2 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donica dostępna we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donica jest wyposażona w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 55 cm
Wysokość: 76 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 12 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

KLASYKA W NOWEJ ODSŁONIE

Ta plastikowa donica o smukłej, przypominającej wazon formie, idealnie sprawdzi się jako ozdoba wejścia do domu, firmy, restauracji. Wyeksponuje każdą roślinną aranżację – zarówno w postaci pojedynczego drzewka lub krzewu, bujnych traw, jak i kwiatów. Szeroka paleta barw to gwarancja stworzenia kompozycji idealnej, która doda otoczeniu blasku i stylu.

TRWAŁA ELEGANCJA

Donica wykonana z plastiku o najwyższej jakości – mieszanka maty szklanej, żelkotu i żywicy daje trwały materiał, który pozostaje odporny na działanie deszczu, słońca, niskich temperatur oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu może być wykorzystywana w zielonych aranżacjach zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu.