Brak w magazynie

Donica plastikowa z włókna szklanego – Sofia 1

Ø630 H520mm 11kg 130l

Donica plastikowa Sofia 1 wykonana z włókna szklanego oraz żywicy poliestrowej.

Donica dostępna we wszystkich kolorach palety RAL w wersji matowej i w połysku.

Donica jest wyposażona w otwory odpływowe w dnie (na wyraźne życzenie klienta może zostać wykonana bez otworu odpływowego).

Boczne ścianki wyłożone są styropianem.

WYMIARY DONICY:
Średnica: Ø 63 cm
Wysokość: 52 cm
Grubość ścianki około: 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość tworzywa: 2 mm
Waga: 11 kg

Do stosowania wewnątrz jako donica lub jako osłonka.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

NOWOCZESNY WYMIAR KREATYWNOŚCI

Plastikowa donica o wyjątkowej, nowoczesnej formie, wykonana z najwyższej jakości maty szklanej, żywicy i żelkotu. Jej lekka i świeża konstrukcja to idealna przestrzeń dla kreatywności – z jej pomocą w szybki i łatwy sposób uda się wyczarować dowolną kompozycję roślinną, która będzie cieszyć oko przez długi czas.

KOMPOZYCJE ROŚLINNE W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Elegancka donica Sofia 1 dostępna jest w szerokiej palecie połyskujących barw (podstawowa paleta RAL). Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Właśnie dlatego może być stosowana w aranżacjach zamkniętych pomieszczeń, jak i otwartych przestrzeni.