Donica aluminiowa – Alessio 2

L600 x W600mm H600mm 16kg 198l

Donica Alessio 2 jest wykonana z aluminium.

Produkowana jest we wszystkich kolorach palety RAL. Malowanie na metaliczny kolor w palecie RAL, za dodatkową opłatą.

Donica produkowana jest w standardzie z otworami odpływowymi.

WYMIARY DONICY:
Długość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 60 cm
Grubość ścianki około 30 mm
Ocieplenie ścianki styropianem: 2 cm
Grubość blachy: 2 mm
Waga: 16 kg

Zalecane stosowanie jako donica tarasowa.

Chcesz poznać cenę produktów?

Złóż do nas zapytanie, podaj jaka ilość donic Cię interesuje. Nie realizujemy zapytań z jedną sztuką! Nasze produkty ze względu na wymiary nie mogą być dostarczone kurierem. Dla przygotowania oferty wyceniany jest transport przez firmę spedycyjną. Koszt ten możemy podać w momencie kiedy poznamy ilość sztuk, rodzaj i kolor donic jakie Państwa interesują oraz miejsce dostawy (kod i miejscowość)

Opis

Donice malowane proszkowo jako efektowna prezentacja roślin

Aluminiowe donice to wyjątkowa nowoczesna forma zaprezentowana w eleganckim wydaniu. Sprawdzają się do użytku wewnętrznego, na przykład jako wypełnienie przestrzeni w holu czy industrialnym salonie. Oraz w aranżacji zewnętrznej- na tarasie, ogródku czy balkonie. Donica aluminiowa Alessio 2 o minimalistycznym kształcie kostki to nietuzinkowy dodatek, który urozmaici każde wnętrze i nada mu wysoce wyszukanej atmosfery. Aluminium jest wszechstronnym materiałem odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne- mróz, grad, śnieg, deszcz, promienie słoneczne czy wiatr, a to czyni go idealnym tworzywem do donic zewnętrznych. Ponadto donice malowane proszkowo są odporne na zarysowania i pęknięcia. Alessio 2, dzięki swoim klasycznym wymiarom dobrze wkomponuje się w biurze oraz w przestrzeni publicznej. Aluminium przepięknie podkreśla naturalny urok roślin optycznie wzmacnia intensywność barw. Sprawia, że nawet rozrośnięty krzew będzie wyglądał elegancko i schludnie.

Aluminium i malowanie proszkowe- materiał i wykończenie najwyższej jakości

Donice malowane proszkowo to najtrwalszy wybór, który zagwarantuje lata bez zarysowanej powłoki. Lakierowanie proszkowe pozwala na zachowanie barwnej powłoki donic przez wiele lat. Specjalistyczna technika malowania zabezpiecza kolor przed warunkami atmosferycznymi . Donice malowane proszkowo nie wydzielają toksycznych oparów z rozcieńczalników, ponieważ nie są one stosowane podczas procesu barwienia. Użyta technika pozwala na dobór kolorów z palety RAL w wersji metalicznej, matowej oraz połyskującej. Taka różnorodność pozwala na aranżację aluminiowych donic w każdej przestrzeni, ponieważ cechują się one minimalistycznym i nowoczesnym wzornictwem. Dodatkową  zaletą aluminium jest jego niska waga, która wynika z cienkości ścian donicy- jest to zaledwie 2 mm. Donice malowane proszkowo oprócz trwałości jaką zapewnia użyty materiał chronią korzenie roślin przed przegrzaniem i przemrożeniem 2 centymetrową warstwą styropianu, która świetnie izoluje.

Jak przygotować donicę do posadzenia rośliny?

                            1. Na spód donicy wsyp warstwę drenażu-  mogą to być kamienie lub specjalny keramzyt. Drenaż zapobiega gniciu korzeni i zatrzymywaniu wody w ziemi.

                            2. Dobierz odpowiednie proporcje ziemi do piasku, w zależności od potrzeb rośliny. Wymieszaj je i wsyp do donicy, zostawiając około 10 cm od brzegu (tak, aby                                                                           ziemia się nie wysypywała).

                            3. Posadź roślinę, uważając na jej korzenie.

 

Możesz podziwiać swoją aranżację w pięknej donicy Alessio 2. Z pewnością będzie wyjątkową ozdobą przestrzeni, która Cie otacza.

Dodatkowe informacje

Efekt Powierzchni

, ,