Donica betonowa – Giuseppe

Giuseppe do model donicy z polimerobetonu i niestandardowym wyglądzie. Jest ona mrozoodporna, wytrzymała i jednocześnie elegancka.

Nóżki

, ,

Długość

Szerokość

Wysokość

Materiał

Kształt

Kolor Donicy

, ,

Grubość ocieplenia

Grubość materiału

Waga

88

na-zewnatrz
Do ogrodu, parku, na zewnątrz
Duży ciężar własny
Duży ciężar własny
Transport spedycyjny
auto-z-winda
Auto z windą
Wymagany wózek widłowy
Wymagany wózek widłowy

Ze względu na wysokie koszty spedycji nie realizujemy zamówień obejmujących w całości tylko jedną sztukę.

Gdzie można wykorzystać donice betonowe?

Donice betonowe cieszą się co raz większą popularnością. Najczęściej spotyka się w przestrzeni miejskiej. Cechują się dużą wytrzymałością, trwałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Duży ciężar donic zmniejsza ryzyka przewrócenia. Może to być jednak wadą, w razie zmiany koncepcji ustawienia donic. Przestawienie tak ciężkiej donicy może uciążliwe. Produkty wykorzystywane są zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i w prywatnym ogrodach.

Właściwości donic betonowych

Betonowa donica łączy w sobie funkcjonalność oraz estetykę. Posadzone w niej kwiaty mogą pięknie zdobić każdą przestrzeń. Wykonanie donic z betonu sprawia, że są one bardzo odporne na warunki atmosferyczne: promienie UV oraz niska temperatura. Trzeba jednak pamiętać, aby na zimę usunąć z niej wodę, ponieważ podczas bardzo dużych mrozów, pozostała w donicy woda może ją uszkodzić. Beton jest dość zimnym materiałem, dlatego warto wnętrze donicy zabezpieczyć styropianem. Dzięki temu w donicy utrzyma się wyższa temperatura i posadzone rośliny będą lepiej rosły.

Zastosowanie donic betonowych

Betonowa donica jest produktem, który znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Najczęściej wybierane są do ozdoby przestrzeni miejskiej, ponieważ ich wysoka waga zmniejsza ryzyko kradzieży. W przestrzeniach miejskich najczęściej stosuje się kostkę brukową. Donice z posadzoną zielenią wspaniale ocieplają przestrzeń, zachowując nowoczesny styl i charakter. Sprawdzą się także świetnie do ozdoby prywatnych ogrodów i tarasów. Donica betonowa na taras wraz z odpowiednimi meblami ogrodowymi i nowoczesnym oświetleniem sprawią, że przestrzeń będzie wyglądać bardzo romantycznie.
Donica betonowa może być także wykorzystana do ozdoby ogrodu. Duże betonowe donice do ogrodu sprawiają wrażenie bogatych i luksusowych. Można w nich sadzić zarówno pojedyncze drzewka lub krzewy, albo tworzyć aranżacje z rozmaitych kwiatów i traw. Zastosowanie do produkcji donic betonu powoduje, że są one odporne na warunki atmosferyczne, co jest ważne w otwartej przestrzeni. Betonowa donica może być dowolnie ustawiana, według indywidualnych preferencji. Ze względu na ich dużą wagę, warto dobrze przemyśleć rozmieszczenie donic betonowych w ogrodzie, ponieważ zmiana aranżacji może być sprawiać problemy.
Umieszczając betonowe donice przy tarasie można w prosty sposób ukazać naturalne piękno roślin. Roślinność dobrana do rozmiaru donicy będzie zachwycała osoby odwiedzające to miejsce. Donice betonowe dają wiele możliwości, co do ustawienia ich na tarasie. Mogą być ustawione przy wejściu na taras, lub przy jego krawędziach. Wybierając donice warto sprawdzić, czy posiadany taras jest konstrukcyjnie przystosowany do dużych ciężarów.

 

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Donica Giuseppe czarny

Donica betonowa – Giuseppe

10 000,00